Zpět na » Liga mistrů » Nic není hotové. Podívejte na PSG, uhráli tu lepší výsledek a jak dopadli, varuje Piqué

Liga mistrů - Nic není hotové. Podívejte na PSG, uhráli tu lepší výsledek a jak dopadli, varuje Piqué

Nic není hotové. Podívejte na PSG, uhráli tu lepší výsledek a jak dopadli, varuje Piqué © mundodeportivo.com - Gerard Piqué

1

Líbilo se

11.04. - Včerejší úvodní čtvrtfinále Ligy mistrů bylo pro Barcelonu v Manchesteru historické. Úplně poprvé totiž dokázala vyhrát na stadionu Old Trafford a díky tomu má do odvety, která se bude hrát v úterý na Camp Nou, mnohem lepší pozici. Nicméně stoper Gerard Piqué varoval před případným usnutím na vavřínech. Nic hotové ještě není...

Jediný gól, který byl po střele Luise Suáreze nakonec připsán jako vlastní Shawovi, rozhodl o tom, že Barcelona úplně poprvé v historii dokázala dobýt slavný Old Trafford. Výhra 1:0 určitě zvyšuje postupové šance azulgranas, kteří vypadli v této fázi třikrát v řadě a čtyřikrát za posledních pět let. Dokázali jsme to uhrát, to že jsme neinkasovali, nám také hodně pomůže," uvedl po zápase barcelonský obránce Gerard Piqué. Tady se těžko vyhrává. Je to majestátní stadion, kde fanoušci dokáží vytvořit ohromný tlak. United je velký klub a je tady obtížné vyhrát. V první půli nás hodně tlačili, ale dokázali jsme být vzadu pevní. Využili jsme šanci, kterou jsme měli, rozhodly detaily," pokračoval.

Zároveň ale varoval, že o postupujícím do semifinále ještě určitě rozhodnuto není. A pro příklad nešel daleko. Poté, co se stalo s PSG, nesmíme nic podcenit. Podívejte se, co se jim přihodilo a to uhráli ještě lepší výsledek. Je to velký klub a mohou dvojzápas obrátit, ačkoliv jsem si jistý, že naši fanoušci nám pomohou," upozorňoval Piqué.

Byl to velmi obtížný zápas, to jsme předpokládali. Byly okamžiky, kdy jsme trpěli, ale nakonec jsme šťastní. Prvních dvacet minut jsme hráli na jejich půlce, ale potom se vytáhli a najednou jsme byli v nejistotě. Také jsme udělali pár chyb, které je ještě víc podnítily k napadání. Do druhé půle jsme vstoupili dobře, nabíhali jsme za obranu a pak je to o něčem jiném. I protivník cítí, že mu můžete zasadit ránu a jeho presink už není tak jistý," okomentoval včerejší zápas trenér Valverde.

Od té chvíle jsme měli větší kontrolu nad zápasem, do hry jsme pak poslali i česrtvé síly. Podle toho, jak na tom budou zítra hráči se rozhodneme, jestli o víkendu protočíme sestavu. Moc prostoru není a je možné, že v sobotu budou změny," narážel na sobotní ligový duel v Huesce, pro který už jsou vykartovaní Piqué a Suárez.

Všechny rovněž zajímalo, jak je na tom zdravotně Leo Messi, který utržil tvrdý úder od Smallinga a musel být s krvavým zraněním ošetřován. Od chvíle, co schytal ránu, moc v pohodě nebyl. Uvidíme zítra, jak na tom bude, bylo to tvrdé, má tam velký hematom," sdělil Valverde médiím.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

To kluci zvládnou.Smajlík 7 Smajlík 7

Arrow1356
Wazz - 11.04. Odpovědět

Danza to zkusil a ted musí chudák po nocích nastavovat prdel za pár drobných aby měl jeho fotr na okenu

Wazz
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články