Zpět na » Liga mistrů » Zranění ramene vyřadilo Boulahrouze

Liga mistrů - Zranění ramene vyřadilo Boulahrouze

0

Líbilo se

18.02. - José Murinho se opět ocitá, jako již několikrát v této sezóně, tváří v tvář otázce, jak poskládat defenzivní řadu svého týmu. Krátce po zotavení se opět zranil pravý bek Khalid Boulahrouz.

Nešťastná situace se odehrála během utkání pátého kola FA Cupu proti Norwich City FC, v němž Blues deklasovali soupeře 4-0 .

Na první zápas v dresu londýnského klubu po šestitýdenním zranění koleních vazů nebude pětadvacetiletý holandský internacionál vzpomínat v dobrém. Nedlouho před koncem prvního poločasu při bránění rohového kopu Norwiche si bek vyhodil rameno. „Khalid nám bude nějaký čas chybět,“ komentoval situaci Murinho. Délka léčby zatím nebyla specifikována. „Zápas pro nás byl jinak skvělý, jediná věc ubírající na lesku tohoto vítězství, je právě zranění Boulahrouze,“ uvedl kouč.

S jistotou však můžeme říct, že tvrdou hrou oplývající zadák nepomůže svému týmu v prním střetnutí osmifinále Champions League, které je na pořadu již ve středu. Začátkem týdne odlétají Blues do Portugalska, kde na nádherném stadionu Estádio do Dragão svedou souboj s domácím celkem FC Porto.

Karel Pernica / uefa.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články