Zpět na » Liga mistrů » Špatná zpráva pro PSG. Neymar bude týmu scházet v obou duelech s Manchesterem United

Liga mistrů - Špatná zpráva pro PSG. Neymar bude týmu scházet v obou duelech s Manchesterem United

Špatná zpráva pro PSG. Neymar bude týmu scházet v obou duelech s Manchesterem United © skysports.com, fotbalportal.cz - Neymar

1

Líbilo se

30.01. - NEPŘEHLÉDNĚTE Bohužel, pro francouzského suveréna přichází neradostná informace. Zranění Neymara je skutečně vážnějšího charakteru. Brazilská hvězda PSG má zlomenou zánártní kůstku. Jeho absence se protáhne až na 10 týdnů. Přijde tak jistě o oba osmifinálové duely v Champions League proti Manchesteru United. Také nezavítá do Prahy na přátelský zápas Brazílie proti České republice.

Ke zranění Neymara došlo během minulého týdne v utkání francouzského poháru proti Štrasburku. Pařížský klub čekal na konečnou diagnózu a rozsah zranění. Neymar má zlomenou zánártní kůstku. Sice nemusí na operaci, protože lékařští odborníci zvolili konzervativní léčbu. Jenomže PSG bude Brazilec scházet zhruba 10 týdnů.

„Hráč Paris Saint-Germain a brazilské reprezentace souhlasil s tímto protokolem a touto volbou. V důsledku toho se očekává, že se Neymar vrátí na trávník za 10 týdnů.“

„PSG mu posílá co největší podporu a povzbuzení. Věříme, že zranění co nejrychleji překoná,“ stojí v oficiálním prohlášení klubu.

Neymar tak jistě přijde o oba osmifinálové zápasy v Lize mistrů proti znovuzrozenému Manchesteru United. I loni kvůli zranění nehrál osmifinále milionářské soutěže a PSG v něm vypadlo s pozdějším celkovým vítězem, s Realem Madrid.

Během března hraje reprezentace Brazílie přátelský duel proti České republice, který se odehraje v pražském Edenu. I na něm bude Neymar scházet. Tuto hvězdu čeští fanoušci v akci neuvidí.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články