Zpět na » Liga mistrů » Ibrahimovič pochválil Manchester United

Liga mistrů - Ibrahimovič pochválil Manchester United

0

Líbilo se

16.02. - Manchester United jsou na stejné úrovni jako favorité Champions League - Internazionale FC. Alespoň to v rozhovoru pro Corriere dello Sport tvrdil útočník Zlatan Ibrahimovič a dodal, že mají velmi dobré výkony a jako soupeřů se jich trochu obává.

Na otázku, které evropské kluby patří podle něj mezi nejsilnější odpověděl: "Inter a Manchester United. Manchester má velmi silné hráče jako je Cristiano Ronaldo a Wayne Rooney, kteří jsou opravdu skvělí."

Inter je po senzační sezóně favoritem na získání poháru Champions League, když strana Roberta Manciniho v Serii A zatím nepoznala porážku a tím pokořili rekord vyhraných utkání za sebou. Deset gólů Ibrahimoviče bylo doposud pro Inter klíčových, ale za úspěchem stojí hlavně tvrdá práce a skupina výborných hráčů, což není tajemství jejich úspěchu.

"Nemáme žádná tajemství," řekl švédský útočník. "Máme mnoho tréninkových lekcí a moc si přejeme pokračovat touto cestou. Do konce sezóny zbývají již pouze tři měsíce. Na tréninku pracujeme tvrdě a na hřišti vyhráváme. Když vyhráváte, tak je potom všechno jednodušší."

"Soustředíme se na všechny trofeje, včetně Coppa Italia, ve kterých jsme ve finále. Jsme schopni to zvládnout, protože se nám ve všech soutěžích daří, jsme maximálně koncentrovaní a navíc máme skupinu 23-24 hráčů, kteří plní své povinnosti."

/ eurosport.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články