Zpět na » Liga mistrů » Proč odešel Vodafone z Manchesteru?

Liga mistrů - Proč odešel Vodafone z Manchesteru?

0

Líbilo se

16.02. - Liga mistrů dostala přednost před Manchesterem United a McLaren zase před Ferrari. Takové byly kroky mobilního operátora Vodafone v nedávné době. Jeden ze šéfů společnosti, David Wheldon, vysvětlil, proč se tak stalo.

„ V začátcích působení Vodafonu v pozici multinárodní značky, nám ManU s Ferrari pomohli při vybudování celosvětového portfolia,“ řekl Wheldon.

Proč potom Vodafone odešel od Rudých ďáblů a dal přednost nejprestižnější evropské klubové soutěži, Lize mistrů? „ Když jste fanouškem Arsenalu a nemáte rádi United, tak je pravděpodobné, že se zákazníkem Vodafonu nestanete. Hledali jsme platformu, kde by si každý našel svého hrdinu.“

„ Patří to k procesu naší globalizace. Potřebujeme si přesně stanovit, jak bude vypadat naše sponzorská strategie a přizpůsobit to lokálním specifikům.“

Při odchodu od Ferrari měl Vodafone i malý problém, tam to bylo složitější. „ Naším největším problémem při odchodu od Ferrari bylo to, že kolegové v Itálii příliš nechápali, proč je toto rozhodnutí dobré pro naše podnikání,“ dodal Wheldon.

V podstatě se ani není čemu divit, že to v Itálii nechápali. Fanouškové Ferrari teď pravděpodobně k Vodafonu nepřejdou. Druhá věc je, že milovníci vozů z Maranela už jsou zákazníky Vodafonu a oblíbenou značku měnit nebudou.

/ bbc.co.uk, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

vodafon je lepší než AIG

tom chelsea
Reklama
Reklama
Nejnovější články