Zpět na » Liga mistrů » Neymar přestal sledovat hru a místo toho hecoval tribuny

Liga mistrů - Neymar přestal sledovat hru a místo toho hecoval tribuny

Neymar přestal sledovat hru a místo toho hecoval tribuny © FotbalPortal.cz - Neymar

3

Líbilo se

29.11. - VIDEO Neymar dokáže fanoušky zaujmout i překvapit. Mile i nemile. Jeho neblaze proslulé filmovací akce z posledního mistrovství světa mají fotbalová příznivci ještě v živé paměti. Také momentka ze včerejšího zápasu Ligy mistrů mezi Paris St. Germain a Liverpoolem potvrdila, že Neymar je prostě výjimečný fotbalista i kvůli svému chování.

Paris Saint Germain včera hrálo velice důležitý zápas ve skupině C Ligy mistrů. Pokud by prohrálo s Liverpoolem a současně favorizovaná Neapol zdolala CZ Bělehrad, jak se ostatně také stalo, byl by konec nadějím pařížského klubu konečně uspět po miliardových investicích v Lize mistrů.

PSG nakonec utkání zvládlo, vyhrálo 2:1, v tabulce je nyní druhé a má postup do jarního osmifinále ve své moci. Jednu branku vítězného týmu vstřelil hvězdný Neymar, v souvislosti s nímž se hovořilo o možném návratu do Barcelony, případně přestupu do Realu Madrid.

Brazilský útočník se ale kromě gólové trefy vyznamenal i jinou momentkou, která hned obletěla internet. V 64. minutě, kdy byl míč ve hře, se naprosto odstřihl od zápasu a začal gesty rukama hecovat tribuny, aby víc povzbuzovaly. Úplně ignoroval hru a kvůli tomu nezachytil přihrávku, kterou mu adresoval Kimpembe. Levý bek Bernat mu to očividně gestikulací vyčetl.

„Neymar si vybral opravdu špatný čas na to, aby vyhecoval tribuny. Přihrávka proletěla těsně vedle kolem něj," napsala na Twitter redakce televizní společnosti BT Sport. „Jen si představte reakci Roye Keaneho na tohle," uvedl uživatel My Greatest 11.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
bohyyy - 29.11. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 3 Smajlík 5

bohyyy

P*čus no.

NoIscoNoDisco
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články