Zpět na » Liga mistrů » Souboj Plzně s Realem Madrid se zařadil mezi nejsledovanější přenosy v historii O2 TV

Liga mistrů - Souboj Plzně s Realem Madrid se zařadil mezi nejsledovanější přenosy v historii O2 TV

Souboj Plzně s Realem Madrid se zařadil mezi nejsledovanější přenosy v historii O2 TV © fcviktoria.cz - Viktoria Plzeň v utkání s Realem Madrid

0

Líbilo se

12.11. - Televize O2 TV registruje v posledních týdnech mimořádný zájem o fotbalové přenosy na stanicích O2 TV Sport a O2 TV Fotbal. Historické milníky byly přepsány již při slavném derby mezi Spartou a Slavií, které sledovalo téměř 200 tisíc diváků. Tato hranice sledovanosti byla zaznamenána i v minulém týdnu u středečního souboje plzeňské Viktorie s Realem Madrid v Lize mistrů.

"Prakticky týden co týden nyní dochází k překonávání dosavadních rekordů. Představení Viktorie Plzeň s hvězdným Realem Madrid v Lize mistrů sledovalo na stanicích O2 TV Sport a O2 TV Fotbal 200 tisíc diváků. Jak ve sledovanosti, tak například v objemu přenesených dat jsme dosáhli nejvyšších čísel za celou více než dvanáctiletou historii televize O2 TV," uvedl Richard Siebenstich, ředitel komerční divize O2.


Studio O2 TV Sport (zdroj: o2.cz)

Diváci O2 TV si oblíbili i českou nejvyšší fotbalovou soutěž, na kterou má společnost O2 vysílací práva minimálně až do roku 2022. Derby mezi pražskou Spartou a Slavií hrané v neděli 4. listopadu vidělo téměř 200 tisíc diváků, čímž se zařadilo mezi vůbec nejsledovanější přenosy O2 TV v rámci FORTUNA:LIGY.

"Zákazníci O2 TV však mají zájem i o ostatní zápasy ve FORTUNA:LIZE. Například utkání mezi Libercem a Slavií, které se hrálo nedávno v rámci 12. kola, sledovalo 130 tisíc diváků," prozradil Richard Siebenstich.

Kam dál?

Redakce / o2.cz, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Celkem vtipný titulek a jenom jak dlouho vysílá čt a jak dlouho O2

MESSIFCB
Wazz - 13.11. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3 bože to někdo opravdu dokáže 90min poslouchat vypatlaný amatéry co o tom ví kulový ? O2 jsou banda zlodějů nic víc..

Wazz

O2 komentátory jsem nikdy neslyšel. Je to horší než na Prima COOL?

NoIscoNoDisco
WyQinac - 13.11. Odpovědět

no asi tak stejny

WyQinac
Wazz - 13.11. Odpovědět

no tam to bylo od začátku jasný že to bude spíš funny show kdežto tihle se furt chvástaj kvalitou přenosů a kdovijakejma ligama nedisponují a pak sedí ve studiu krypl Hrdlička co kadí pusou

Wazz

Toho kundopyska nemůžu ani vidět. A pak když se ještě řekne, že je to AGENT Plíškový. To se mi otvírá kudla v kapse.

NoIscoNoDisco
Forte02 - 12.11. Odpovědět

O2 ať jde někam. Radši si zaplatím xiptv než je

Forte02
WyQinac - 12.11. Odpovědět

pff na CT by to melo sledovanost mnohem vetsi Smajlík 3 Ja si to teda rad pustil s jinym komentarem nez tim amaterskym

WyQinac
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články