Zpět na » Liga mistrů » Plzeňští se shodují: Real potrestal všechny naše chyby

Liga mistrů - Plzeňští se shodují: Real potrestal všechny naše chyby

Plzeňští se shodují: Real potrestal všechny naše chyby © fcviktoria.cz - Pavel Vrba

0

Líbilo se

08.11. - Čtvrté vystoupení fotbalové Plzně v Lize mistrů bylo bez vstřeleného gólu. Real Madrid v Doosan Areně předvedl skvělý výkon, v prvním poločase vstřelil čtyři branky, ve druhé fázi utkání přidal pátou. Viktoriáni se po utkání shodli, že soupeř využil všech chyb, které udělali. Nastoupit v domácím prostředí proti Realu Madrid je pro však mnohé nezapomenutelný zážitek.

Real nás v prvním poločase potrestal za všechny chyby, které jsme udělali. Bylo to pro nás ubíjející, když výsledek narůstal, tak se hráči asi chtěli vidět víc v šatně. Výsledek prvního poločasu byl pro nás hodně krutý, Real Madrid byl stoprocentní a ve finální fázi výborný,“ dodal po zápase Pavel Vrba, kterého mrzeli taktické chyby. „Máme určitá pravidla, postavení a bránění hráčů. Fotbalisté jsou na to teoreticky připravováni, a pak v zápase z těchto standardních situací dostaneme góly", řekl Vrba.

Zápas nabídl mnoho soubojů. Zdroj: fcviktoria.czSergio Ramos v utkání nikoho nešetřil (zdroj: fcviktoria.cz)

„Zápas se rozhodoval v prvních patnácti minutách. Měli jsme první šanci, kdy se nastřelilo břevno. Pak po individuální akci Benzemy dal Real první branku. Měli jsme další možnost, jenže Radim Řezník nedosáhl na míč ve velkém vápně, kde byl úplně sám. Pak už Madrid dominoval a přidal další góly,“ hledal klíčové momenty zápasy trenér Plzně, Pavel Vrba, který pochopitelně neopomněl pochválit diváky. „Chci poděkovat fanouškům, kteří byli skvělí. I když viděli, že hrajeme proti mužstvu, které třikrát za sebou vyhrálo Ligu mistrů, povzbuzovali nás od první do poslední minuty,“ pravil.

S výsledkem utkání nebyl spokojený ani Tomáš Chorý. „U mě převažuje zklamání, jako tým jsme to nezvládli. Nepohlídali jsme si to, co zápasy rozhoduje - standardky, což mě strašně mrzí. Real Madrid je TOP mužstvo, které využilo našich chyb a dalo góly,“ soukal za sebe Chorý.

Hlavičkující Casemiro. Zdroj: fcviktoria.czCasemiro při svém gólovém momentu (fcviktoria.cz)

O své dojmy se podělil také Lukáš Hejda. „Ukázala se kvalita Realu Madrid. Bohužel to dopadlo přesně tak, jak jsme nechtěli. Vzpomínky na zápas pochopitelně mít budeme, je to velký zážitek, jenže podle výsledku ne moc příjemný."

Jan Prošek / fcviktoria.cz, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články