Zpět na » Liga mistrů » Juventus veze bez větších problémů tři body z Old Trafford, United porazil 1:0

Liga mistrů - Juventus veze bez větších problémů tři body z Old Trafford, United porazil 1:0

Juventus veze bez větších problémů tři body z Old Trafford, United porazil 1:0 © SportsMax - Paulo Dybala

2

24.10. - REVIEW Vedle zápasu Plzně proti Realu Madrid byl hodně sledovaný zápas Ronalda proti „svým“. Juventus Turín nastupoval na půdě Manchesteru United. Zápas se hrál na Old Trafford a očekával se velký taktický souboj. Hosté však zápas zvládli mnohem lépe, když domácí k ničemu nepustili a pohlídali si náskok 1:0.

První výraznější šance byla utkání byla rovnou gólová. V sedmnácté minutě z pravé stran centroval Ronaldo. Jeho pas našel Cuadrada, který nezakončil, míč se dostal až k Paulu Dybalymu, který snadno prostřelil z ideální pozice brankáře. V závěru poločasu mohl hostující celek navýšit vedení. Volný kop rozehrával Ronaldo. Jeho tvrdá rána pořádně protáhla brankáře de Geu, který si poradil i s dorážkou.

Ve druhém poločase pokračovala aktivní hra Juventusu, další akci parádní ránou zakončoval Ronaldo. I na tento pokus z hranice pokutového území dokázal gólman de Gea vyrazit na rohový kop. Šance na vyrovnání se ale Manchester United dočkal. Patnáct minut před koncem před vápnem napřáhl Pogba, jehož „bomba“ zamířila jen do tyče. Míč se od brankové konstrukce odrazil do brankáře, a pak mimo bránu. Další příležitost tento duel nenabídl, a tak si odváží Turín jednobrankovou výhru.

Další výsledky Ligy mistrů:

AEK Atény - Bayern Mnichov 0:2 (0:0) (61. Javi Martínez, 63. Lewandowski)
BSC Young Boys - Valencia FC 1:1 (0:1) (55. Hoarau - 26. Batshuayi)
TSG 1899 Hoffenheim - Olympigue Lyon 3:3 (1:1) (32. Kramarić, 47. Kramarić, 90+2. Joelinton - 27. B. Traoré, 59. NDombèlé, 67. Depay)
Real Madrid - FC Viktoria Plzeň 2:1 (0:1) (11. Benzema, 55. Marcelo - 79. Hrošovský)
FK Šachtar Doněck - Manchester City 0:3 (0:2) (30. D. Silva, 35. Laporte, 70. B. Silva)