Zpět na » Liga mistrů » Bitva o dres Messiho? Hráči PSV to mají povoleno. Ale jen za dobrý výsledek

Liga mistrů - Bitva o dres Messiho? Hráči PSV to mají povoleno. Ale jen za dobrý výsledek

Bitva o dres Messiho? Hráči PSV to mají povoleno. Ale jen za dobrý výsledek © FotbalPortal.cz - Leo Messi a Mark van Bommel

0

Líbilo se

18.09. - Pamatujete si na hráče Plzně? Nebo na našeho Kadlece ve službách Leverkusenu? Či turínské Bonucciho s Chiellinim? Ti všichni se účastnili až komického lovu na dres barcelonské hvězdy Messiho. Kolikrát tyto pitoreskní honičky a dohady mezi sebou budily dojem, že hráče víc zajímá cenný artikl do sbírky než bodový zisk na trávníku.

Messi je zkrátka pojem. Mít jeho dres doma je relikvie, jíž se může málokdo pochlubit. Proto se po každém zápase Ligy mistrů strhávají doslova bitvy o to, kdo triko s číslem deset na zádech od barcelonského mága vydyndá. Kdysi před lety, když byla Plzeň ve skupině s azulgranas, měl podle dohody na dres nárok Václav Pilař, nicméně nakonec ulovil kořist Petržela.

Za nahánění Argentince (úspěšné), když v roce 2012 působil v Bayeru Leverkusen, dostal náš Michal Kadlec vynadáno od prezidenta klubu a úlovek nakonec musel dát do dražby na dobročinné účely. Bayer totiž v onom utkání prohrál a nejvyššího muže bundesligového klubu včetně zástupců médií rozlítilo, že se hráči snažili, jen když bojovali o dres barcelonské hvězdy.

Před rokem a půl se zas, dokonce ještě v průběhu utkání, pošťuchovali obránci Juventusu Bonucci s Chiellinim o to, kdo si triko Messiho odnese domů. Podobný obrázek by se mohl opakovat i dnes, kdy na Camp Nou přijede Eindhoven. Trenér Mark van Bommel, který jistou dobu v Barceloně rovněž působil jako hráč, svým svěřencům řekl, že mu takové konání vadit nebude. Ovšem s jednou podmínkou.

V roce 2017 Chiellini s Bonuccim domlouvali s Messim výměnou v dresu během rozehraného zápasu

„Pokud dosáhneme dobrého výsledku, nemám problém s tím, aby bojovali o Messiho dres. Patří ale ke statusu profesionála, být neustále koncentrovaný. Vím, že si o dres říkat budou, ale neměli by to dělat v poločase,“ uvedl.

V dresu PSV se představí i mexický útočník Hirving Lozano, mladý borec, o něhož v létě měla Barcelona velký zájem. „Díky bohu jsem měl dobrý šampionát a hodně klubů se na mě ptalo. Agent tvrdil, že mezi nimi byla i Barca a byl by to sen jednoho dne v ní hrát. Ale teď je důležité se soustředit na PSV a užívat si to, jak nejvíc to bude možné,“ uvedl 23letý fotbalista.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, dailymail.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
pents - 19.09. Odpovědět

tenisy - a další kurzové sázení, velmi spolehlivé informace
http://vitexe.blogspot.cz/

pents
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články