Zpět na » Liga mistrů » Ramos: Po finále Ligy mistrů mi vyhrožovali smrtí

Liga mistrů - Ramos: Po finále Ligy mistrů mi vyhrožovali smrtí

Ramos: Po finále Ligy mistrů mi vyhrožovali smrtí © Euronews - Sergio Ramos a Mohamed Salah

0

Líbilo se

11.09. - Ještě několik měsíců po odehraném finále Ligy mistrů mezi Realem Madrid a Liverpoolem se diskutovalo o zákroku Sergia Ramose na modlu Reds Mohameda Salaha. Zdálo by se, že Ramos z celého incidentu vyvázl bez jediného problému, avšak opak je pravdou. Španělský reprezentační obránce to schytal na sociálních sítích a zároveň i přes SMS, v nichž mu chodily výhružky smrti.

Liverpool ve finály Ligy mistrů předvedl lepší start do utkání, avšak ve 30. minutě se mu zranil Mohamed Salah a hra se začala pomalu otáčet ve prospěch Realu Madrid. Terčem novinářů a fanoušků Reds se po utkání stal Sergio Ramos, který až nyní přiznal, že k němu doputovaly i výhružky smrti.

„S největší pravděpodobností to bylo myšleno jako vtip, ale v dnešní době je toto hodně za hranou. Mám svědomí čisté. Do souboje se soupeřem jsem rozhodně nešel s myšlenkou zranit ho. Chtěl jsem vybojovat míč,“ řekl Ramos a dodal, že je to pro něho velmi citlivá událost.

„Rozumím tomu, že fanoušci Liverpoolu byli na mě naštvaní. Mohou mi nadávat z tribuny, pískat na mě. Je ale nepřijatelné, aby bylo vyhrožováno mé rodině. Již po zápase jsem řekl, že jsem nechtěl Salaha zranit. Nemám důvod znovu vysvětlovat, co se událo na trávníku,“ dodal.

„Během zápasů se snažím udělat maximum pro týmový úspěch. Součástí mé práce je absolvovat osobní souboje. Vždy chci hrát podle pravidel, nikdy nechci zranit kolegy fotbalisty, kteří v tu chvíli stojí proti mně."

Jan Prošek / thesportbible.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Kolikrát to tu ještě bude?Vždyť je to neustále dokola

Collector

Chorí ľudia = jednotka napríklad vladcevesmiru Smajlík 11

NedStark

jednotka zbytecneho cloveka = 1 ramos

vl4dc3v3sm1ru
Reklama
Reklama
Nejnovější články