Zpět na » Liga mistrů » Jaké jsou v Plzni ohlasy na los Ligy mistrů? Real si všichni přáli

Liga mistrů - Jaké jsou v Plzni ohlasy na los Ligy mistrů? Real si všichni přáli

Jaké jsou v Plzni ohlasy na los Ligy mistrů? Real si všichni přáli © fcviktoria.cz - David Limberský

1

Líbilo se

31.08. - Stovky fanoušků Viktorie Plzeň sledovali u Doosan Areny los Ligy Mistrů. Atmosféra na místě byla dobrá, všichni s napětím očekávali, které týmy vyjdou na jediný český klub. Plzeň se dostala do skupiny s AS Řím, CSSKA Moskvou a s vytouženým Realem Madrid. S výsledky losování byli spokojeni všichni.

„Hráči si Real Madrid přáli, tak věřím, že se slavného soupeře nezaleknou a budou se snažit hrát dobrý zápas. Čeká nás dvojzápas s nejlepším týmem světa. Pro fanoušky v České republice je to něco opravdu mimořádného,“ sdělil své pocity kouč Pavel Vrba.

Roman Procházka nezastíral, že si „Bílý balet“ přál. „Jedná se o nejlepší mužstvo, které jsme mohli získat. Nastoupit proti Realu Madrid bude splněním snu nejednoho hráče. Pokud vezmu celou skupina, tak tam není slabého soupeře. Například AS Řím vyřadilo minulý rok Barcelonu,“ dodal.

Roman Hubník odhaduje, že se v Plzni budou hrát zápasy, které mají velký význam. „Hodně z nás chtělo do skupiny Real Madrid, což se také stalo. Myslím si, že to bude velký zápas nejen pro Plzeň, ale také pro celý region,“ neskrýval nadšení.

Podle Jana Kopice byla ve hře ještě atraktivnější skupina než G. „Z mého pohledu byla lepší skupina, ve které je Juventus Turín. Na druhou stranu, zápas na Santiago Bernabeu bude neuvěřitelný,“ předpovídá.

Lukáš Pernica byl po přiřazení Plzně do skupiny G hodně nadšený. „To, že máme ve skupině Real, je něco neuvěřitelného. Během losu jsem byl nervózní, ale když jsme se dostali do skupiny G, tak jsem prožíval těžko popsatelné pocity,“ zářil štěstím.

Známy už jsou také termíny jednotlivých zápasů:

1. zápas (19. září, 21:00)
FC Viktoria Plzeň - CSKA Moskva

2. zápas (2. října, 21:00)
AS Řím - FC Viktoria Plzeň

3. zápas (23. října, 21:00)
Real Madrid - FC Viktoria Plzeň

4. zápas (7. listopadu, 21:00)
FC Viktoria Plzeň - Real Madrid

5. zápas (27. listopadu, 18:55)
CSKA Moskva - FC Viktoria Plzeň

6. zápas (12. prosince, 18:55)
FC Viktoria Plzeň - AS Řím

Jan Prošek / fcviktoria.cz, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
AONN - 01.09. Odpovědět

No to bude vejprask

AONN
Reklama
Reklama
Nejnovější články