Zpět na » Liga mistrů » To je nadělení! Real Madrid před finále Ligy mistrů poruší svůj vítězný rituál

Liga mistrů - To je nadělení! Real Madrid před finále Ligy mistrů poruší svůj vítězný rituál

To je nadělení! Real Madrid před finále Ligy mistrů poruší svůj vítězný rituál © rtve.es - Budou se takhle radovat hráči Realu i v sobotu?

0

Líbilo se

23.05. - Pověrčivý fanoušci Realu Madrid se začínají hodně potit. Pokud jim už takhle nepracovaly před sobotním finále Ligy mistrů s Liverpoolem nervy naplno, tak teď to začalo poté, co si v médiích přečetli nepříjemnou zprávu. Real Madrid totiž bude muset porušit jeden vítězný rituál, který nosil Bílému baletu štěstí v posledních finálových zápasech Ligy mistrů.

Věříte na různé černé kočky přes cestu, pátky 13. a jiné další pověry či znamení? A fandíte současně i Realu Madrid? Pak vás nechceme nijak strašit, ale rozhodně byste měli minimálně zpozornět. Bílý balet totiž bude muset před finále Ligy mistrů, které se hraje v sobotu v Kyjevě, porušit jeden rituál, který mu při finálových triumfech v letech 2014, 2016 a 2017 přinášel štěstí.

Při cestách do destinací rozhodujících klání ho totiž v letadle vždy doprovázela stejná posádka. Ať už to byl Milán, Lisabon nebo naposledy Cardiff, pokaždé byl na palubě kapitán Juan Ramón Bonet, druhý pilot Alejandro Buxonat a hlavní stevardka Rosa Delia Sosa. Jenže letos dojde ke změně. Kvůli velikosti letadla.

„Letos letí do Kyjeva Airbus 340 wide body, se širším trupem, aby spolehlivě dopravil na Ukrajinu veškeré věci, které klub požadoval. Posádka, která cestovala s týmem na předchozí finále, nemá kvalifikaci na tento typ letadel. Cestují na Airbusu 321, který je menší (200 míst). Museli by si udělat tříměsíční kurz,“ uvádí společnost Iberia.

Bude mít tato skutečnost vliv na konečném výsledku sobotního finále?

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
benv - 24.05. Odpovědět

kurzové sázky, velmi spolehlivé informace
http://vitosen.blogspot.cz/

benv
Imlitta - 23.05. Odpovědět

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka http://Sweetsex.top

Imlitta

Já být politoem, tak si nechám kurz od Madridu zaplatit. Ještě bych pošťouchnul hráče.... pfff nevyužitá šance Smajlík 2

Bal-lack

Tvl Preisler oběvil Ameriku Smajlík 2

MESSIFCB

No to je úplne najdôležitejšia futbalová udalosť na svete, who cares?

LukaModric
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články