Zpět na » Liga mistrů » To je projev úcty! Messimu políbil kopačku

Liga mistrů - To je projev úcty! Messimu políbil kopačku

To je projev úcty! Messimu políbil kopačku © marca.com - Messimu líbá fanoušek kopačku

3

Líbilo se

28.09. - VIDEO To tu ještě nebylo. Tedy bylo, ale ne v takovéto formě. Šílenců, kteří vtrhnou přes bariéru pořadatelů v rozehraném utkání na hrací plochu se najde pořád ještě dost, byť to pro ně tento skutek následně zcela jistě představuje poměrně tvrdý trest a mnozí riskují i vězení.

Nicméně odvážlivec, který na lisabonském stadionu José Alvalade vběhl na hrací plochu během utkání Ligy mistrů mezi Sportingem a Barcelonou byl něčím zvláštní. To, že se neposlušný divák chce obejmout se svým idolem, je poměrně běžné v těchto situacích. Nejednou se dokonce stalo, že se chtěl s uznávanou modlou i vyfotit.

Včerejší výtržník ale chtěl vyseknout poklonu hostující hvězdě originálním způsobem. Nejprve se s ním objal, poté prohodil pár slov a následně poklekl k jeho levé noze a políbil ji.

Tím ale pochopitelně dostal do varu domácí publikum, které už při příjezdu do Lisabonu a rovněž na stadion počastovalo Argentince nevybíravými pokřiky. Ostatně jak jinak v místě, kde byl dlouho doma Cristiano Ronaldo. A událost s neposlušným divákem, líbajícím kopačku nejvíc nenáviděného protivníka, vyburcoval narvané tribuny, které byly nakonec svědky smolné porážky domácího klubu v poměru 0:1.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesun.co.uk, youtube.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články