Zpět na » Liga mistrů » Slavia se pokusí postoupit podruhé do Ligy mistrů

Liga mistrů - Slavia se pokusí postoupit podruhé do Ligy mistrů

Slavia se pokusí postoupit podruhé do Ligy mistrů © slavia.cz - Fotbalisté Slavie

1

Líbilo se

23.08. - Fotbalisté Slavie mohou dnes vybojovat podruhé v historii účast v základní skupině Ligy mistrů. V domácí odvetě závěrečného 4. předkola s APOELem Nikósie však musí dohánět manko po prohře 0:2 na Kypru. Zápas ve vyprodaném Edenu začne ve 20:45.

Slavia před týdnem doplatila na špatný úvod, oba góly v Nikósii inkasovala během úvodních deseti minut. Pak sice Pražané převzali otěže, ale trápili se v koncovce a nedokázali využít ani jednu z šancí. Pokud chtějí pomýšlet na postup, musejí výrazně zlepšit ofenzivu. V sedmi soutěžních zápasech v sezoně dali jen pět gólů a ve třech z posledních čtyř duelů neskórovali. Naprázdno vyšli i v sobotu v lize na půdě Bohemians (0:0).

Do slávistické sestavy by se měla vrátit portugalská letní posila Danny, který vynechal úvodní zápas na Kypru i duel s Bohemians kvůli zranění. Naopak start stopera Deliho je nepravděpodobný.

Kdyby se Slavii povedl obrat, získala by prémii téměř 385 milionů korun. V případě vyřazení nastoupí na podzim do Evropské ligy.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články