Zpět na » Liga mistrů » Vyhrát Ligu mistrů? Real Madrid si za to může koupit De Geu, nebo Mbappého. Juventus by ale vydělal ještě víc

Liga mistrů - Vyhrát Ligu mistrů? Real Madrid si za to může koupit De Geu, nebo Mbappého. Juventus by ale vydělal ještě víc

Vyhrát Ligu mistrů? Real Madrid si za to může koupit De Geu, nebo Mbappého. Juventus by ale vydělal ještě víc © thesun.co.uk - Slavící hráči Realu Madrid

2

Líbilo se

02.06. - Otřepaná fráze poslední doby jasně hovoří o tom, že o peníze jde vždy až v první řadě. O tom by vám mohli vyprávět účastnící zítřejšího finálového duelu Ligy mistrů Real Madrid a Juventus Turín. Zítra v Cardiffu tedy bude ve hře nejen ušatá trofej, ale taky nehorázná suma peněz.

Prestiž. Trofej. Ale rovněž naditá prkenice. Pořádné peníze budou v sázce během zítřejšího souboje mezi Realem Madrid a Juventusem Turín. Madridský klub, který obhajuje trofej z loňska a může vyhrát už třetí pohár za poslední čtyři roky, si v případě výhry připíše na svoje konto neuvěřitelných 80 milionů eur.

To je téměř stejná částka, kterou Bílý balet shrábl před rokem, kdy UEFA rozdělila mezi účastníky 1,345 miliard eur. Letos cifra klesne na 1,268 miliard eur. Rozdělovat se bude pevně stanovených 761 milionů a také variabilní částka, která podle tržní hodnoty letos činí 507 milionů eur a odráží jakousi tržní hodnotu každého týmu ve své zemi.


Vsaďte si na finále Ligy mistrů pomocí strategie "sázení na fotbal"

Sázka na domácí tým s nízkým kurzem není vždy to pravé ořechové. Naopak hodnota na druhé straně, tedy výhra hostujícího týmu, může přinést zajímavé částky. Jak se tuto strategii sázek správně naučit, naleznete pod tímto odkazem.

Pak už stačí jen vsadit si na finálový zápas Ligy mistrů a s napětím sledovat, zda Váš tip vyjde.


Jen díky ziskům z Ligy mistrů by si tak Real mohl bez obav koupit brankáře Manchesteru United Davida de Geu či zafinancovat nadějného mladíka Kyliana Mbappého z Monaka o nějž Blancos mocně stojí. Jenže za něj chce knížecí klub přeci jen o něco víc - 120 milionů eur.

Ovšem ještě lépe by na tom v případě výhry byl Juventus. Ten by právě díky většímu ohlasu na italském trhu a menší konkurenci na Apeninském poloostrově získal ještě vyšší částku. K takové situaci už došlo před dvěma lety, kdy i přes porážku 1:3 s Barcelonou vydělala Stará dáma 89 milionů eur - o 46 procent víc než Barcelona, která brala 61 milionů eur.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
conts - 03.06. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

http://timesen.blogspot.cz/

conts
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články