Zpět na » Liga mistrů » Podle Hubníka má i současná Plzeň kvalitu na skupinu Ligy mistrů

Liga mistrů - Podle Hubníka má i současná Plzeň kvalitu na skupinu Ligy mistrů

Podle Hubníka má i současná Plzeň kvalitu na skupinu Ligy mistrů © fcviktoria.cz - Roman Hubník

0

Líbilo se

17.08. - Kapitán fotbalistů Plzně Roman Hubník je před středečním úvodním zápasem 4. předkola Ligy mistrů s Razgradem přesvědčen, že i současná Viktoria má kvalitu na to, aby postoupila do skupinové fáze. Tu si zatím český šampion zahrál v letech 2011 a 2013 a pokaždé obsadil třetí místo.

"Skupina Ligy mistrů se nehraje každý rok. Já jsem měl tu možnost si ji zahrát před třemi roky. Každému bych to přál. Myslím si, že je tady tým, který na to má. Je to velké lákadlo," řekl Hubník na tiskové konferenci v Sofii.

"Je tady hodně hráčů, co hráli evropské poháry, co byli nebo jsou v reprezentaci. Takže ty zkušenosti máme a já věřím, že nám pomohou," doplnil dvaatřicetiletý obránce.

Vítěz posledních pěti ročníků bulharské ligy má podle něj značnou útočnou kvalitu i díky několika brazilským fotbalistům. "Viděli jsme zápasy Ludogorce. Mají velkou ofenzivní sílu a musíme se připravit na to, abychom jejich přednosti eliminovali," prohlásil Hubník.

Žádného hráče Razgradu však nevyzdvihl. "Já si nevšímám jednotlivců, spíš si všímám týmu. Pro mě je Ludogorec silný mančaft. Budeme se snažit v tom zápase udělat maximum a přiblížit se k postupu," uvedl bývalý reprezentant.

Nepřikládá žádnou váhu tomu, že utkání v Sofii bude řídit elitní anglický sudí Mark Clattenburg, který měl na starosti finále minulého ročníku Ligy mistrů i letního evropského šampionátu. Na ME ve Francii si pod ním Hubník zahrál v utkání ČR s Chorvatskem.

"Je to kvalitní a zkušený rozhodčí, ale pro mě osobně je jedno, kdo ten zápas píská a jestli je to rozhodčí z Anglie nebo z jiného státu. Doufám, že všechno proběhne v pořádku, a hlavně věřím, že ten postup uhrajeme a půjdeme dál," konstatoval Hubník.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články