Zpět na » Liga mistrů » Fotbalisté Plzně narazí v 3. předkole Ligy mistrů na Karabach

Liga mistrů - Fotbalisté Plzně narazí v 3. předkole Ligy mistrů na Karabach

Fotbalisté Plzně narazí v 3. předkole Ligy mistrů na Karabach © fcviktoria.cz - Fotbalisté Viktorie Plzeň v přípravě

0

21.07. - Fotbalisté Viktorie Plzeň narazí v 3. předkole Ligy mistrů na ázerbájdžánský Karabach, který po domácí výhře 2:0 remizoval v odvetě na hřišti lucemburského šampiona Dudelange 1:1. V 37. minutě duelu neproměnil domácí David Turpel penaltu, ujala se až střela senegalského útočníka Momara N´Diayeho 20 minut před koncem.

Poté se šance střídaly na obou stranách, ve čtvrté minutě nastavení vyrovnal Brazilec Reynaldo a definitivně zpečetil postup Karabachu.

První zápas třetího předkola se odehraje 26. července v Plzni, odveta o týden později v Ázerbájdžánu.