Zpět na » Liga mistrů » Výsledky úterních odvet čtvrfinále Ligy mistrů

Liga mistrů - Výsledky úterních odvet čtvrfinále Ligy mistrů

1

10.04. - Přinášíme Vám výsledky úterních odvetných zápasů čtvrtfinále UEFA Champions League. Chelsea až na poslední chvíli rozhodla o svém postupu na hřišti Valencie, Manchester doslova rozstřílel v cestě za postupem římské AS.

Chelsea sice na stadionu Mestalla prohrávala po poločase s domácí Valencií 1:0, avšak Blues se nevzdali a dokázali vyrovnat a nakonec, v poslední minutě utkání také rozhodnout o svém postupu do semifinále Ligy mistrů. Manchester v domácím utkání nasázel hostům z Říma sedm branek a jednoznačně si vysloužil postup do osmifinále nejprestižnější evropské klubové soutěže.

Za londýnskou Chelsea odchytal celé utkání český reprezentační brankář Petr Čech, na obdrženou branku nemohl nijak reagovat, jinak podal dobrý výkon.

Valencia CF Valencia CF - Chelsea FC Chelsea FC - 1:2 (1:0)

Postupuje Chelsea FC

Branky: 32. Morientes - 52. Shevchenko, 90. Essien

Valencia: Santiago Cañizares - Luis Miguel, Roberto Ayala, Emiliano Moretti, Asier del Horno - Joaquín Sánchez, Raúl Albiol (72. Hugo Viana), David Albelda, David Silva - Fernando Morientes (65. Miguel Ă�ngel Angulo), David Villa

Chelsea: Petr Čech - Lassana Diarra (46. Joe Cole), Ricardo Carvalho, John Terry, Ashley Cole - Michael Essien, John Obi Mikel, Michael Ballack, Frank Lampard (93. Claude Makelele) - Didier Drogba, Andriy Shevchenko (93. Salomon Kalou)

Rozhodčí: Kyros Vassaras (Řecko)

Manchester United Manchester United FC - AS Roma Roma AS - 7:1 (4:0)

Postupuje Manchester United FC

Branky: 11., 60. Carrick, 17. Smith, 19. Rooney, 44., 49.Cristiano Ronaldo, 81. Evra - 69. De Rossi

Manchester United: Edwin van der Sar - John O'Shea (52. Patrice Evra), Rio Ferdinand, Wes Brown, Gabriel Heinze - Cristiano Ronaldo, Michael Carrick (73. Kieran Richardson), Darren Fletcher, Ryan Giggs (61. Ole Gunnar Solskjær) - Wayne Rooney, Alan Smith

Roma: Doni - Marco Cassetti, Cristian Chivu, Philippe Mexes, Christian Panucci - Daniele De Rossi (86. Ricardo Faty), David Pizarro - Christian Wilhelmsson (88. Aleandro Rosi), Mirko Vucinic, Mancini (90. Stefano Okaka Chuka) - Francesco Totti