Zpět na » Liga mistrů » Thomas Müller byl velmi zklamán tím, že proti Atléticu nenastoupil od začátku

Liga mistrů - Thomas Müller byl velmi zklamán tím, že proti Atléticu nenastoupil od začátku

Thomas Müller byl velmi zklamán tím, že proti Atléticu nenastoupil od začátku © tumblr.com, fotbalportal.cz - Thomas Müller na lavičce

0

Líbilo se

28.04. - Byl to poměrně překvapivý pohled, když v základní jedenáctce Bayernu Mnichov ve včerejším semifinále Ligy mistrů proti Atléticu Madrid scházel Thomas Müller. Německý reprezentant, který má opět výbornou formu, zůstal jen mezi náhradníky a na hřiště se podíval až v 70. minutě. V rozhovoru po zápase uvedl, že je tím zklamán. Ovšem vše vzal s pokorou jako profesionál.

Pep Guardiola včera zvolil jinou sestavu, než se zřejmě předpokládala. Proti Atléticu Madrid nechal na lavičce Thomase Müllera. Místo toho do základní jedenáctky zařadil například Thiaga Alcantaru nebo Kinsleyho Comana. Müller se dostal na hřiště až v 70. minutě, kdy vystřídal Thiaga Alcantaru. Ani on však Bayernu ke skórování nepomohl. Mnichovský celek prohrál 1:0.

Německý reprezentant pak v rozhovoru samozřejmě hovořil o svém nezařazení do úvodní sestavy.

„Snažím se s tím vyrovnat jako profesionál. Určitě mi to nepůsobí radost a nejsem z toho šťastný, ale je důležité si uvědomit, co je důležité pro celý tým.“

„Kdyby každý, kdo zůstane na lavičce, se obrátil proti mužstvu, tak můžeme na sezónu zapomenout.“

Thomas Müller v této sezóně odehrál 50 soutěžních zápasů a vstřelil v nich 35 gólů. Ottmar Hitzfeld, bývalý trenér Bayernu, uvedl, že Müller je pro Die Roten nesmírně důležitý.

„Müller je pro Bayern to, co Messi pro Barcelonu. Je téměř nemožné jej nahradit ve všech důležitých zápasech.“

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články