Zpět na » Liga mistrů » Guardiola: Nesrovnávejte Saúla s Messim

Liga mistrů - Guardiola: Nesrovnávejte Saúla s Messim

Guardiola: Nesrovnávejte Saúla s Messim © goal.com, zimbio.com, fotbalportal.cz - Saúl včera rozesmutnil Guardiolu

2

Líbilo se

28.04. - VIDEO Atlético Madrid ve včerejším semifinále Ligy mistrů doma zdolalo Bayern Mnichov 1:0 a má do milánského finále blíže. Jedinou branku zápasu vstřelil už v 11. minutě Saúl aNtilde;íguez. Po nádherném slalomu překonal Manuela Neuera. Leckomu to připomínalo umění Lionela Messiho. Pep Guardiola, manažer poraženého týmu, ale nechce, aby byl Saúl porovnáván s Messim. Mohl by mu to uškodit.

Bayern Mnichov čeká posledních pár zápasů pod vedením Pepa Guardioly, který v létě zamíří do Manchesteru City. Bundesligový titul už takřka drží v rukou, ale chtěl by se jistě rozloučit triumfem v Lize mistrů.

Ve včerejším utkání však na Vicente Calderón prohrál v prvním semifinále 1:0. Toto vítězství domácího Atlética Madrid zařídil Saúl Ñíguez a bylo to skutečně nádherná branka. Krásně se prokličkoval mezi bránícími hráči Bayernu a přesně vystřelil na zadní tyč. V mnohém to připomínalo Lionela Messiho.

Pep Guardiola, který po utkání zklamaný, však odmítá, aby byl jednadvacetiletý Saúl Ñíguez srovnáván s kapitánem Argentiny.

„Neznám jej osobně, ale mám k jeho fotbalovým kvalitám velký respekt.“

„Ovšem nebylo by pro ně dobré, aby byl srovnáván s Messim.“

Bayern měl několik šancí na vyrovnání. Na druhou stranu mohl inkasovat podruhé po střele Fernanda Torrese, která skončila na tyči.

„Musíme přemýšlet o tom, proti komu jsme hráli. Co jsme dovolili Saúlovi, aby udělal. Nedali jsme gól, ale podle mě jsme si aspoň jeden zasloužili. To není žádná výmluva. Takto jsem to zkrátka viděl já,“ dodal Guardiola.

Kam dál?

Michal Čermák / goal.com, fourfourtwo.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články