Zpět na » Liga mistrů » Hazard si o poločase měnil dres s Di Maríou a byl za to vypískán. Hiddinkova reakce: Fanoušci na to mají právo

Liga mistrů - Hazard si o poločase měnil dres s Di Maríou a byl za to vypískán. Hiddinkova reakce: Fanoušci na to mají právo

Hazard si o poločase měnil dres s Di Maríou a byl za to vypískán. Hiddinkova reakce: Fanoušci na to mají právo © skysports.com, fotbalportal.cz - Eden Hazard a Guus Hiddink během včerejšího duelu v LM

1

10.03. - Eden Hazard včera rozhodně neprožil povedené utkání proti PSG. Pro Chelsea Liga mistrů skončila a belgické křídlo nic zázračného nepřevedlo. Navíc byl Hazard vypískán vlastními příznivci. Už o poločase si totiž měnil dres s Ángelem Di Maríou. Guus Hiddink fanoušky neodsoudil. Podle něj mají právo na jakoukoliv reakci.

Chelsea velmi brzy prohrávala s PSG 0:1, když výbornou přihrávku Zlatana Ibrahimoviče zužitkoval na zadní tyči Rabiot. O nedlouho se podařilo srovnat Diegu Costovi. Ovšem alespoň k prodloužení potřebovali Blues ještě jeden gól. Ten nepřišel. Naopak padl na druhé straně. Ve druhém poločase rozhodl o výhře PSG 1:2 Zlatan Ibrahimovič.

Na gól mu nahrával Ángel Di María a právě s tímto Argentincem si o poločase vyměnil dres nevýrazný Eden Hazard. Belgičan se znovu trápil a v 75. minutě požádal sám o střídání. Viditelně toho měl dost. Po fyzické i psychické stránce.

nkfsHazard si mění dres s Di Maríou (zdroj: goal.com)

Během poločasové přestávky, kdy si u střídaček měnil dres s Ángelem Di Maríou, se z ochozů ozýval pískot domácích fanoušků. Už před prvním duelem způsobil Hazard pozdvižení, když uvedl, že bylo velmi těžké odmítnout nabídku PSG. Guus Hiddink jej za to tenkrát pokáral a řekl, že se má soustředit na svou hru v Chelsea. Ani teď příznivce neodsoudil a Hazarda příliš nebránil.

„Jsem si toho vědom. Nemělo by se provádět. Ale v některých zemích jsou zvyklí na to, že se dresy mění o poločase, a ne až po zápase.“