Zpět na » Liga mistrů » Tonetto si čtvrtfinále nezahraje

Liga mistrů - Tonetto si čtvrtfinále nezahraje

0

Líbilo se

01.04. - Levý obránce římského AS, Max Tonetto, bude svému týmu chybět v obou čtvrtfinálových utkáních Ligy mistrů proti anglickému Manchesteru United. Tonetto si při pátečním tréninku svého týmu poranil levý stehenní sval.

Dvaatřicetiletý obránce obdržel před týdnem první pozvánku do reprezentačního výběru Itálie, avšak nakonec se v kvalifikačním utkání o postup na UEFA EURO 2008 proti Skotsku neobjevil a svůj debut za národní výběr si tak neodbyl. Tonetto podstoupí v pondělí podrobné zdravotní testy, které by měli určit konkrétní rozsah jeho zranění a přesnou dobu rekonvalescence. První odhady lékařů však hovoří o čtyřtýdenní absenci. Trenér římského celku, Luciano Spalletti, tak s levým italským obráncem s největší pravděpodobností nebude moci počítat v obou čtvrtfinálových utkání.

Potěšující správou pro AS je však návrat stopera Cristiana Chiva do plného tréninku, který se zotavoval ze zlomeniny nosu, kterou utrpěl v odvetném osmifinálovém utkání Ligy mistrů proti Lyonu. Nos rumunského reprezentanta bude v prvním čtvrtfinálovém utkání nejprestižnější evropské klubové soutěže chránit speciální maska.

/ uefa.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články