Zpět na » Liga mistrů » Arsenal má před Bayernem Mnichov výhodu, tvrdí Guardiola

Liga mistrů - Arsenal má před Bayernem Mnichov výhodu, tvrdí Guardiola

Arsenal má před Bayernem Mnichov výhodu, tvrdí Guardiola © skysports.com - Pep Guardiola

0

Líbilo se

20.10. - Pep Guardiola očekává, že ho jeho tým čeká velmi těžké úterní utkání na Emirates Stadium v rámci Ligy mistrů. Zatímco německý mistr získal v předchozích dvou utkáních šest bodů, pro Arsenal se může jednat o klíčový zápas, protože domácím jde o vše. A v důležitosti významu utkání vidí Guardiola výhodu, kterou mají domácí oproti bavorskému celku.

"V této situaci mají výhodu, protože vědí, že prostě musí vyhrát," řekl Guardiola.

"S těmito hráči, které mají a nádechem bohaté historie klubu, může tento tým podat ten nejlepší výkon, jaký bude možný."

"Nemyslím si, že do zápasu půjdou bezhlavě, ale očekávám, že budou bojovat po celých 90 minut. Ve větší motivaci mají velkou výhodu."

"Musíme najít způsob, jak jejich motivaci a aktivitu zbrzdit. Musíme hrát chytře a kontrolovat hru."

"Samozřejmě jsme rádi, že jsme získali šest bodů. Ale také si dokážu představit, že můj tým nebude mít na svém kontě ani bod a bude muset první body získat v Německu proti Arsenalu."

"Dokážu si tak představit motivaci a mentalitu svého týmu. Moji hráči by byli jako zvířata, protože by to pro nás byla poslední šance, jak bojovat o postup. Arsenal do zápasu dá vše, aby uspěl a my na to musíme být připravení."

"Ve hře je stále 12 bodů a ještě jsme nepostoupili ze základní skupiny. Nyní budeme hrát proti jednomu z nejlepších týmů v Evropě."

"Mají velkou kvalitu a je to velmi dobře technicky vybavený tým. Je velmi obtížné v jejich mužstvu najít hráče, který nemá top kvalitu."

Těžký zápas očekává taky španělský záložník Xabi Alonso. "Vidět Arsenal po dvou utkáních bez jediného získaného bodu je pro mě překvapením."

"Ale stále to bude těžké. Následující dva zápasy pro nás budou velmi obtížné a pro soupeře mají ještě větší význam. Víme, jak jsou dobří a pokud nebudeme mít zápas pod kontrolou, můžeme mít problémy."

"Vždy rád hraji v Anglii, cítím se tu dobře díky svému předchozímu angažmá v Liverpoolu."

Jakub Drakan / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články