Zpět na » Liga mistrů » Wilshere proti Anderlechtu nenastoupí

Liga mistrů - Wilshere proti Anderlechtu nenastoupí

Wilshere proti Anderlechtu nenastoupí © zimbio.com - Jack Wilshere je otřesen Mesutovým zraněním

0

Líbilo se

04.11. - Manažer Arsene Wenger uvedl, že záložník Jack Wilshere nebude k dispozici pro nadcházející zápas Ligy mistrů proti Anderlechtu.

Jack Wilshere nebyl Arsenalu k dispozici pro ligové utkání s Burnley, do kterého anglického reprezentanta nepustilo zraněné koleno, tím však jeho absence nekončí. Talentovaný záložník Gunners nepomůže ani v utkání Ligy mistrů s Anderlechtem. Tentokráte je pro změnu na vině nemoc.

Anglický záložník byl mimo hru v posledních dvou duelech, protože laboroval s kolenem. Když se mu podařilo vleklé zranění doléčit, pro změnu onemocněl. V pondělí odpoledne vynechal trénink a vzhledem k náročnému duelu Premier League proti Swansea Arsenal jeho služby proti Anderlechtu nevyužije.

Manažera Arsena Wengera naštěstí nemusí trápit žádné další problémy při skládání sestavy. Podařilo se mu také zvítězit v generálce na milionářskou soutěž, když si Gunners poradili s Burnely poměrem 3:0. Do utkání se dostal také Theo Walcott, který vynechal většinu loňské sezony a přišel také o brazilský šampionát. K nastalé situaci Arsene Wenger prohlásil: „Jack je nemocen, není mu dobře a pro tento zápas není nominován. Tým, který je nominovaný, je stejný, jaký byl proti Burnley.“

Arsenal v prvním vzájemném utkání porazil Anderlecht 2:1, nyní jej čeká odvetné utkání na stadionu Emirates. Situace ve skupině je z hlediska Arsenalu víceméně jasná: pokud Arsenal vyhraje a Dortmund porazí Galatasaray, Gunners postoupí. „Víme, že postup pro tuto chvíli není jen v našich rukách, ale máme k dispozici ještě tři utkání. Je jasné, že když hrajete doma, tlak je spíše na vás. Bylo by ale skvělé oslavit záruku postupu právě na tomto stadionu.“

„Anderlecht respektujeme, protože víme, že v minulém utkání pro nás byli velmi nepříjemným soupeřem a nechybělo mnoho, abychom prohráli. Měli jsme štěstí, to viděl každý, ale to vlastně k fotbalu přirozeně patří. Z tohoto klání jsme si mnoho odnesli a poučili se. Nesmíme ani na chvíli ztratit koncentraci a chuť do utkání, chceme do každého zápasu dát maximum. Naše cíle musí být vždy jen ty nejvyšší, jedině poté se z nás stane velkoklub,“ dodává Wenger.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Ondřej Pražák / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články