Zpět na » Liga mistrů » UEFA Cup rozlosován

Liga mistrů - UEFA Cup rozlosován

0

Líbilo se

06.07. - Při rozlosování prvního a druhého předkola Ligy mistrů dostal svůj prostor také chudší bratr bohaté evropské soutěže číslo jedna, UEFA Cup. V Nyonu bylo rozlosováno první předkolo Poháru UEFA, které se obešlo bez českého zastoupení.

Dva české týmy, které zasáhnou do dění Poháru UEFA, Mlada Boleslav a finalista Poháru ČMFS, Jablonec, se představí v první kole, respektive ve druhém předkole. Do prvního předkola zasáhne 74 týmů, které svá utkání sehrají 19. července a 2. srpna. Ăšvodní kvalifikační část Poháru UEFA je rozdělena do tří skupin, jižní, středo-východní a severní.

2007/08 UEFA Cup
První předkolo
První zápas:
19 červenec
Druhý zápas: 2 srpen
Jižní skupina
HNK Hajduk Split (CRO) v FK Buducnost Podgorica (MNE)
FK Rudar Pljevlja (MNE) v AC Omonia (CYP)
NK Slaven Koprivnica (CRO) v KS Teuta (ALB)
FK Bezanija (SRB) v KS Besa (ALB)
Sliema Wanderers FC (MLT) v PFC Litex Lovech (BUL)
FK Vojvodina (SRB) v Hibernians FC (MLT)
Maccabi Tel-Aviv FC (ISR) v FC Santa Coloma (AND)
NK Ĺ iroki Brijeg (BIH) v FC Koper (SVN)
FK Vardar (MKD) v Anorthosis Famagusta FC (CYP)
NK Gorica (SVN) v FK Rabotnicki (MKD)
FK Partizan (SRB) v NK Zrinjski (BIH)
Severo-východní skupina
FC Vion Zlaté Moravce (SVK) v FC Alma-Ata (KAZ)
MKT Budapest (HUN) v FC MIKA (ARM)
Groclin Grodzisk Wielkopolski (POL) v MKT Araz (AZE)
GKS Bełchatów (POL) v FC Ameri Tbilisi (GEO)
FC Artmedia Petržalka (SVK) v CSF Zimbru Chisinau (MDA)
BSC Young Boys (SUI) v FC Banants (ARM)
FC Nistru Otaci (MDA) v Budapest Honvéd FC (HUN)
SV Ried (AUT) v PFC Neftchi (AZE)
FC Vaduz (LIE) v FC Dinamo Tbilisi (GEO)
FK Aktobe (KAZ) v SV Mattersburg (AUT)
Severní skupina
B36 Tórshavn (FRO) v FK Ekranas (LTU)
Drogheda United FC (IRL) v SP Libertas (SMR)
FC Haka (FIN) v Rhyl FC (WAL)
Carmarthen Town AFC (WAL) v SK Brann (NOR)
FC Flora (EST) v Vålerenga IF (NOR)
EB/Streymur (FRO) v Myllykosken Pallo-47 (FIN)
Dungannon Swifts FC (NIR) v FK Sūduva (LTU)
UN Kaerjeng 97 (LUX) v Lillestrøm SK (NOR)
SK Liepájas Metalurgs (LVA) v FC Dinamo Brest (BLR)
Helsingborgs IF (SWE) v JK Trans Narva (EST)
FC Midtjylland (DEN) v Keflavík (ISL)
KR Rejkjavík (ISL) v BK Häcken (SWE)
Saint Patrick's Athletic FC (IRL) v Odense BK (DEN)
HJK Helsinki (FIN) v FC Etzella Ettelbrück (LUX)
Glentoran FC (NIR) v AIK Solna (SWE)
Skonto FC (LVA) v FC Dinamo Minsk (BLR

/ uefa.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články