Zpět na » Liga mistrů » PSG remízu udrželo, jde dál

Liga mistrů - PSG remízu udrželo, jde dál

PSG remízu udrželo, jde dál © forzaitalianfootball.com - Ezequiel Lavezzi v dresu PSG.

1

06.03. - REVIEW Valencia skórovala v 55. minutě zásluhou Jonase, ale přesto nepostoupila. Za domácí skóroval Ezequiel Lavezzi a PSG tak postupuje díky výhře ve Valencii do čtvrtfinále.

Paris Saint-Germain FCPSG 1:1 (0:0) ValenciaValencia CF

Branky: 66. Lavezzi - 55. Jonas

PSG do zápasu nastoupilo bez Zlatana Ibrahimoviče i Davida Beckhama, který byl připraven na lavičce. Nakonec se do zápasu nedostal.

V první půli byla o dobré příležitosti velká nouze. Diváci se museli pořádně nudit. PSG nevypálilo na branku a ani Valencia na tom nebyla lépe. Za zmínku stojí pouze velká šance Roberta Soldada z 15. minuty, tu ale perfektně zneškodnil Sirigu.

V druhé půli už se hrál daleko lepší fotbal. A po deseti minutách hry se dostavilo překvapení, Valencia se dostala do vedení. Jonas napálil míč přesně k tyči a Sirigu neměl proti jeho skvělé ráně šanci zasáhnout.

Carlo Ancelotti na to zareagoval střídáním, odešel Motta, přišel Gameiro. A o jedenáct minut později přišla vyrovnávací branka. Parejo udělal velkou chybu v obraně, kterou využil Lavezzi a ačkoliv napoprvé Guaitu nepřekonal, z dorážky už se radoval.

Lavezzi si vzápětí sundal dres a od rozhodčího dostal žlutou kartu. To mu ale vadit nemuselo. V dalším průběhu hry už byli domácí lepší a Valencii k žádné velké šanci nepustili.

Valencia potřebovala branku na prodloužení. Tu ale nedala, poslední šanci měla ve třetí minutě nastavení při rohovém kopu. Z něj ale nezapršelo a do čtvrtfinále tak jde francouzský celek. Po výhře ve Valencii 2:1 doma remizoval 1:1.