Zpět na » Liga mistrů » Messi po porážce: Jsme v kldu, stále jsme první

Liga mistrů - Messi po porážce: Jsme v kldu, stále jsme první

Messi po porážce: Jsme v kldu, stále jsme první © last-video.com - Lionel Messi

0

Líbilo se

08.11. - Katalánský velkoklub včera prohrál na hřišti Celtiku Glasgow 1:2. Sám Lionel Messi ale všechny uklidňuje, že Barcelona je stále v čele skupiny G.

Barcelona má dva body náskok právě na skotský tým, který jí včera uštědřil první pohárovou prohru v této sezóně. Podle Messiho ale není důvod k panice. "Stále jsme na prvním místě, není důvod k obavám," prohlásil.

Argentinský útočník si navíc nemyslí, že by jeho tým včera vysloveně zklamal. "Myslím, že jsme hráli dobře, jen jsme prostě nemohli vstřelit gól."

Podle něj hraje Celtic v pohárech stále stejně, o čemž se španělský celek přesvědčil už minule. "Stejná věc se nám stala i u nás na Nou Campu. Hrají velmi defenzivně, spoléhají na brejky. Mají dobře nacvičené všechny standardky, takto nám včera dali dvě branky," dodal Messi.

Stejný názor měli i ostatní hráči Barcy. "Ve fotbale neexistuje spravedlnost, šance jsme měli, ale neproměnili jsme je. Budeme pokračovat i nadále ve své hře, se sezonou jsme zatím velmi spokojeni," přidal se Cesc Fábregas.

Podle Jordi Alby rozhodly standardní situace. "Věděli, že moc vysokých hráčů nemáme, a tak se soustředily na standardní situace. I přesto jsme si ale vytvořili několik velkých šancí, jenže jejich brankář byl famózní," uvedl.

Kam dál?

/ FotbalPortal.cz, fcbarcelona.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články