Zpět na » Liga mistrů » Odvety 1. předkola Poháru UEFA

Liga mistrů - Odvety 1. předkola Poháru UEFA

0

Líbilo se

03.08. - Ve čtvrtek byly odehrány odvetné duely prvního předkola druhé nejprestižnější evropské klubové soutěže, zvané Pohár UEFA. Česká republika svého zástupce v tomto kole neměla, naopak dvě želízka v ohni mělo Slovensko. Fotbalisté Zlatých Moravců i Artmedie Petržalka vybojovali postup a mohou čekat, koho jim přiřadí páteční los 2. předkola.

Zlaté Moravce v prvním duelu přehrály svého kazašského soupeře, tým Alma-Ata, 3:1 a v odvetě jim tedy remíza 1:1 bohatě postačovala k postupu. Horké chvilky ale prožívala Artmedia. Ăšvodní domácí zápas se Zimbruem Chisinau skončil jednobrankovou remízou a Slováci si odvetu výrazně zkomplikovali, když na hřišti Zimbru inkasovali dvě branky. Případné vyřazení odvrátil až v nastaveném čase vyrovnávacím gólem Borbély.

Vítězství Petržalky a také dalšího celku z regionální skupiny, Grodzisku, odsnulu českého zástupce v Poháru UEFA, severočeský Jablonec, mezi nenasazené týmy v pátečním losování dalšího kola. Jablonečtí tak pravděpodobně ve 2. předkole narazí na soupeře se zvučným jménem.

Severní skupina:

Odense BK 5-0 Saint Patrick's Athletic FC (celkem: 5-0, postupuje Odense BK )

Komentář bude doplněn později.

KR Reykjavík 0-1 BK Häcken (celkem: 1-2, postupuje BK Häcken)

Komentář bude doplněn později.

JK Trans Narva 0-3 Helsingborgs IF (celkem: 0-9, postupuje Helsingborgs IF)

Komentář bude doplněn později.

AIK Solna 4-0 Glentoran FC (celkem: 9-0, postupuje AIK Solna)

Komentář bude doplněn později.

FK Ekranas 3-2 B36 Tórshavn (celkem: 6-3, postupuje FK Ekranas)

Komentář bude doplněn později.

Drogheda United FC 3-0 SP Libertas (celkem: 4-1, postupuje Drogheda United FC)

Komentář bude doplněn později.

FC Haka 2-0 Rhyl FC (celkem: 3-3, postupuje Haka, díky většímu počtu vstřelených branek na hřišti soupeře)

Komentář bude doplněn později.

SK Brann 6-3 Carmarthen Town AFC (celkem: 14-3, postupuje SK Brann)

Komentář bude doplněn později.

Vålerenga IF 1-0 FC Flora (celkem: 2-0, postupuje Vålerenga IF)

Komentář bude doplněn později.

EB/Streymur 1-1 Myllykosken Pallo-47 (celkem: 1-2, postupuje Myllykosken Pallo)

Komentář bude doplněn později.

FK Sūduva 4-0 Dungannon Swifts FC (celkem: 4-1, postupuje FK Sūduva)

Komentář bude doplněn později.

FC Dinamo Brest 1-2 FHK Liepájas Metalurgs (celkem: 1-3, postupuje FHK Liepájas Metalurgs)

Komentář bude doplněn později.

FC Midtjylland 2-1 Keflavík (celkem: 4-4, postupuje FC Midtjylland, díky většímu počtu vstřelených branek na hřišti soupeře)

Komentář bude doplněn později.

FC Etzella Ettelbrück 0-1 HJK Helsinki (celkem: 0-3, postupuje HJK Helsinki)

Komentář bude doplněn později.

FC Dinamo Minsk 2-0 Skonto FC (celkem: 3-1, postupuje FC Dinamo Minsk)

Komentář bude doplněn později.

Severo-východní skupina:


Budapest Honvéd FC 1-1 FC Nistru Otaci
(celkem: 2-2, postupuje Honvéd, na penalty zvítězil 5-4)

Komentář bude doplněn později.

FC Ameri Tbilisi 2-0 GKS Bełchatów (celkem: 2-2, postupuje Bełchatów, na penalty zvítězil 4-2)

Komentář bude doplněn později.

PFC Neftchi 2-1 SV Ried (celkem: 3-4, postupuje SV Ried)

Komentář bude doplněn později.

FC MIKA 1-0 MTK Budapest (celkem: 2-2, postupuje MIKA, díky většímu počtu vstřelených branek na hřišti soupeře)

Komentář bude doplněn později.

FC Zimbru Chisinau 2-2 FC Artmedia Petržalka (celkem: 3-3, postupuje Artmedia, díky většímu počtu vstřelených branek na hřišti soupeře)

Komentář bude doplněn později.

SV Mattersburg 4-2 FK Aktobe (celkem: 4-3, postupuje SV Mattersburg)

Komentář bude doplněn později.

BSC Young Boys 4-0 FC Banants (celkem: 5-1, postupuje BSC Young Boys)

Komentář bude doplněn později.

Groclin Grodzisk Wielkopolski 1-0 MKT Araz (celkem: 1-0, postupuje Groclin Grodzisk Wielkopolski)

Komentář bude doplněn později.

FC Vaduz 0-0 FC Dinamo Tbilisi
(celkem: 0-2, postupuje FC Dinamo Tbilisi)

Komentář bude doplněn později.

FC Alma-Ata 1-1 FC ViOn Zlaté Moravce
(celkem: 2-4, postupuje FC ViOn Zlaté Moravce)

Komentář bude doplněn později.

Jižní skupina:

Hibernians FC 0-2 FK Vojvodina
(celkem: 1-7, postupuje FK Vojvodina)

Komentář bude doplněn později.

Maccabi Tel-Aviv FC 4-0 FC Santa Coloma
(celkem: 4-1, postupuje Maccabi Tel-Aviv FC)

Komentář bude doplněn později.

PFC Litex Lovech 4-0 Sliema Wanderers FC (celkem: 7-0, postupuje PFC Litex Lovech)

Komentář bude doplněn později.

Anorthosis Famagusta FC 1-0 FK Vardar (celkem: 2-0, postupuje Anorthosis Famagusta FC)

Komentář bude doplněn později.

HNK Hajduk Split 1-0 FK Budućnost Podgorica
(celkem: 2-1, postupuje HNK Hajduk Split)

Komentář bude doplněn později.

FK Partizan 5-0 NK Zrinjski (celkem: 11-1, postupuje FK Partizan)

Komentář bude doplněn později.

FK Rudar Pljevlja 0-2 AC Omonia (celkem: 0-4, postupuje AC Omonia)

Komentář bude doplněn později.

FK Rabotnicki 2-1 NK Gorica (celkem: 4-2, postupuje FK Rabotnicki)

Komentář bude doplněn později.

FC Koper 2-3 NK Ĺ iroki Brijeg (celkem: 3-6, postupuje NK Ĺ iroki Brijeg)

Komentář bude doplněn později.

KS Teuta 2-2 NK Slaven Koprivnica (celkem: 4-8, postupuje NK Slaven Koprivnica)

Komentář bude doplněn později.

KS Besa 0-0 FK Bežanija (celkem: 2-2, postupuje Besa, díky většímu počtu vstřelených branek na hřišti soupeře)

Komentář bude doplněn později.


/ uefa.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články