Zpět na » Liga mistrů » Los Ligy mistrů a Poháru UEFA

Liga mistrů - Los Ligy mistrů a Poháru UEFA

0

Líbilo se

02.08. - Aktualizováno!! V pátek proběhne v hlavním sídle evropské fotbalové unie UEFA ve švýcarském Nyonu los 3. předkola UEFA Champions League a 2. předkola Poháru UEFA. Celý akt bude k vidění v živém přenosu na stránkách uefa.com.

Oficiální server evropské fotbalové unie UEFA, uefa.com, bude v pátek zřejmě nejsledovanějším fotbalovým webem na celém světě, jelikož nejen fanoušci kopané, ale i samotní hráči a funkcionáři jednotlivých klubů budou sledovat přímý přenos losování 3. předkola UEFA Champions League a 2. předkola UEFA Cupu. Vše se odehraje v hlavním sídle UEFA, ve švýcarském Nyonu. Přesně v pravé poledne (12:00 CET) proběhne los Ligy mistrů, ve hře bude i finalista minulého ročníku nejprestižnjěší evropské klubové soutěže, anglický Liverpool, a také vítěz Poháru UEFA, španělská Sevilla FC.

O hodinu a půl později (13:30 CET) přijde řada na druhou nejprestižnější evropskou klubovou soutěž, UEFA Cup, a její 2. předkolo. Ve hře bude jedenáct vítězů letního poháru Intertoto, postupující celky z prvního předkola, ve kterém se odehrálo celých 37 duelů, a také šestnáct týmů, které postoupily do 2. předkola přímo. V koších se budou ukrývat i zvučná jména, například vítěz Poháru UEFA 1999/00, turecký Galatasaray SK nebo také Aberdeen FC, FC Lokomotiv Moskva, R. Standard de Liège a FC Basel.

2007/08 UEFA Champions League
3. předkolo - 12:00 CET, 3. srpna
První zápas: 14/15 srpen
Druhý zápas: 28/29 srpen
Nasazení Nenasazení
Liverpool FC (ENG) AC Sparta Praha (CZE)
Arsenal FC (ENG) Fenerbahçe SK (TUR)
Valencia CF (ESP) AEK Athens FC (GRE)
Sevilla FC (ESP) FC Dinamo 1948 Bucuresti (ROU)
SL Benfica (POR) MĹ K Žilina (SVK) / SK Slavia Praha (CZE)
AFC Ajax (NED) FC Astana (KAZ) / Rosenborg BK (NOR)
Werder Bremen (GER) FC Spartak Moskva (RUS)
Celtic FC (SCO) FK Crvena Zvezda (SRB) / FC Levadia Tallinn (EST)
Zagłębie Lubin (POL) / FC Steaua Bucuresti (ROU) FC København (DEN) / Beitar Jerusalem FC (ISR)
S.S. Lazio (ITA) Toulouse FC (FRA)
Rangers FC (SCO) / FK Zeta (MNE) NK Domžale (SVN) / NK Dinamo Zagreb (CRO)
FC Pyunik (ARM) / FC Shakhtar Donetsk (UKR) KRC Genk (BEL) / FK Sarajevo (BIH)
FC Sheriff (MDA) / Beşiktaş JK (TUR) Debreceni VSC (HUN) / IF Elfsborg (SWE)
RSC Anderlecht (BEL) FC Zürich (SUI)
FC Dynamo Kyiv (UKR) FK Ventspils (LVA) / FC Salzburg (AUT)
Tampere United (FIN) / PFC Levski Sofia (BUL) FH Hafnarfjördur (ISL) / FC BATE Borisov (BLR)

2007/08 UEFA Cup
2. předkolo - los
Jižní skupina - skupina 1
Nasazené kluby Nenasazené kluby
NK Zrinjski (BIH) vs FK Partizan (SRB) PFC Lokomotiv Sofia (BUL)
Galatasaray SK (TUR) Maccabi Netanya FC (ISR)
UD Leiria (POR) Anorthosis Famagusta FC (CYP)
CFR 1907 Cluj (ROU) NK Slaven Koprivnica (CRO)
FC Otelul Galati (ROU) FK Rabotnicki (MKD)
Jižní skupina - skupina 2
Nasazené kluby Nenasazené kluby

UC Sampdoria (ITA)

Kayseri Erciyesspor (TUR)
Club Atlético de Madrid (ESP) HNK Hajduk Split (CRO)
PFC CSKA Sofia (BUL) FK Vojvodina (SRB)
Hapoel Tel-Aviv FC (ISR) AC Omonia (CYP)
PFC Litex Lovech (BUL) NK Ĺ iroki Brijeg (BIH)
Maccabi Tel-Aviv FC (ISR) KS Besa (ALB)

Severo-východní skupina - skupina 1
Nasazené kluby Nenasazené kluby
FC Basel 1893 (SUI) SV Ried (AUT)
Hamburger SV (GER) SV Mattersburg (AUT)
FC Dnipro Dnipropetrovsk (UKR) GKS Bełchatów (POL)
FC Artmedia Petržalka (SVK) Budapest Honvéd FC (HUN)
FC Sion (SUI) FC MIKA (ARM)
Severo-východní skupina - skupina 2
Nasazené kluby Nenasazené kluby
RC Lens (FRA) FK Jablonec 97 (CZE)
FC Zenit St. Petersburg (RUS) BSC Young Boys (SUI)
FK Austria Wien (AUT) FC Dinamo Tbilisi (GEO)
Groclin Grodzisk Wielkopolski (POL) FC Vion Zlaté Moravce (SVK)
SK Rapid Wien (AUT) FC Tobol Kostanay (KAZ)

Severní skupina - skupina1
Nasazené kluby Nenasazené kluby
Blackburn Rovers FC (ENG) Myllykosken Pallo-47 (FIN)
Vålerenga IF (NOR) SK Liepájas Metalurgs (LVA)
Aalborg BK (DEN) FK Ekranas (LTU)
AIK Solna (SWE) HJK Helsinki (FIN)
Helsingborgs IF (SWE) Drogheda United FC (IRL)
Severní skupina - skupina 2
Nasazené kluby Nenasazené kluby
Odense BK (DEN) Hammarby (SWE)
R. Standard de Liège (BEL) BK Häcken (SWE)
Dunfermline Athletic FC (SCO) FK Suduva (LTU)
FC Midtjylland (DEN) FC Haka (FIN)
Fredrikstad FK (NOR) FC Dinamo Minsk (BLR)
SK Brann (NOR) UN Kaerjeng 97 (LUX)

/ uefa.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články