Zpět na » Liga mistrů » Sparťané očekávají, že se utkají s Tiraspolem

Liga mistrů - Sparťané očekávají, že se utkají s Tiraspolem

Sparťané očekávají, že se utkají s Tiraspolem © -

0

Líbilo se

01.07. - Dnešní los 2. předkola Ligy mistrů určil, že Sparta se utká s vítězem souboje FK Aktobe (Kazachstán) - Tiraspol (Moldavsko). Z tábora sparťanů je patrné, že na Letné počítají spíše s cestou do Moldavska.

Letenští mají s cestami na východ poměrně hojné zkušenosti. Jednu z nich má paměti Horst Siegl, který před osmi lety hrál proti Zimbru Kišiněv. „Bylo tam snad padesát stupňů, v tom se hrálo celé utkání, protože to bylo na stadionu bez umělého osvětlení. Ale i s tím bychom se museli vyrovnat, pokud by nás čekala cesta do Moldavska. Nepředbíhejme však - nejdříve musí Tiraspol postoupit“, řekl na webových stránkách Sparty.


To, že na konci července bude hráčům Sparty pořádně horko, ví i Miroslav Matušovič. „Klimatické podmínky pro nás nemohou být žádnou výmluvou, s tím se v této fázi soutěže musíme jednoznačně vyrovnat. Kvalitně se připravíme a do dvojutkání půjdeme s jednoznačným cílem postoupit,“ věří sparťanský záložník.


Nového trenéra Vítězslava Lavičku nečeká jednoduchá práce. „Naši pozorovatelé určitě budou přítomni na obou vzájemných utkáních, nic nepodceníme. Favoritem prvního předkola je přece jen Tiraspol, který moldavské lize již několik let neohroženě kraluje,“ sdělil nový kouč Sparty. Ten už má se Sheriffem Tiraspol jisté zkušenosti, protože když hrál Liberec před dvěma lety předkolo Ligy mistrů se Spartakem Moskva, ruský celek musel projít právě přes Moldavany a tenkrát s nimi měl velké problémy.


„My chceme jednoznačně do Ligy mistrů a tento dvojzápas bude prvním důležitým krokem. Extrémního počasí se nebojíme, vysoké teploty si zkusíme také doma a na soustředění v Rakousku,“ doufá Michal Kadlec. Kdo ví, jestli však bude ještě v kádru, protože kolem něj stále krouží zahraniční pozorovatelé. O jeho přestupu se hovořilo už na konci jara.


První zápas je na programu 29. nebo 30. července na půdě soupeře, odveta pak v Praze na Letné o týden později. O víkendu mezi těmito duely se odehraje 1. ligové kolo, ve kterém mimo jiné Sparta přivítá Mladou Boleslav.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz, sparta.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

možná se jim podaří postoupit do třetího předkola ale tam bude jejich konečná současný hráčský kádr Sparty nemá na to probojovat se do hlavní soutěže LM

asenagio
babon - 10.07. Odpovědět

steje sparta nepostoupi su to sraci nejvetsi........ Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

babon
-Basty- - 04.07. Odpovědět

Já doufám v postup!Sice nejsem sparťan ale pro koeficient ČR je to důležite!!

-Basty-

Zdar všichni doufam,že Sparta začne být to co bývala a postoupí do ligy maestro..

Radek fon de Peleška
klauni - 03.07. Odpovědět

Tak jestli budou hrát jako dneska proti Ružomberoku tak prohrajou 5:0 a v lize sestoupí

klauni

Ja jim preju postup, ale jen proto aby ve tretim predkole chytli Barcu... Smajlík 3 Visca el Barca Smajlík 17

Jamamhlad
julek8 - 01.07. Odpovědět

Když neuspěji tak za to může špatný teren ta daleko v "Pandžabu" ale taky si přeji aby hned vypadly

julek8
X--Man - 01.07. Odpovědět

presne tak,doufam ze hned vypadnou spiny rudy Smajlík 15 Smajlík 1 aspoň budou mít ostudu,která jim patří,kterou si zasloužejí!

X--Man
- 01.07. Odpovědět

Doufám že hned vypadnou

Rc 14 - 01.07. Odpovědět

jj to jo!!!fuck of sparta!!!!! Smajlík 12 Smajlík 12 Smajlík 12 Smajlík 12 Smajlík 12 Smajlík 12 Smajlík 12 Smajlík 12 Smajlík 12 Smajlík 12 Smajlík 12 Smajlík 12

Rc 14
klauni - 03.07. Odpovědět

Klid jako slávisti bysme jim měli jít příkladem. Od takovýhle komentářů jsou tu spartani Smajlík 7

klauni
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články