Zpět na » Evropská liga » Rangers přešli přes Sporting do semifinále

Evropská liga - Rangers přešli přes Sporting do semifinále

Rangers přešli přes Sporting do semifinále © championsleaguevideos.com - Glasgow Rangers

0

Líbilo se

10.04. - Za hustého deště se utkali dva týmy, které spolu v prvním utkání remizovali na stadionu Rangers 0:0. Díky dvěma gólům ve druhém poločase se z postupu nakonec radovali borci z Rangers.

V tom to utkání viděli diváci gól až po hodině hry. Příliš radosti ale neměli, rychlý kontr zakončil Jean-Claude Darcheville a tímto gólem nasměřoval hosty do semifinále Poháru Uefa.

Domácí nesložili zbraně ale kýženého gólu se nedočkali. Naproti tomu se v 90. minutě po sólu prosadil střídající Whittaker a o postupujícím bylo rozhodnuto.

Sporting Lisabon - Glasgow Rangers 0:2 (0:0)

Góly: 60. Darcheville, 90. Whittaker

ŽK: Thomson, Broadfoot, McCulloch,Ferguson, Papac

Domácí: Patricio - Tonel, Abel, Gladstone (69. Pereirinha), Grimi (76. Tiui) - Izmailov (62. Djalo), Vukcevic, Moutinho, Romagnoli, Veloso - Liedson

Hosté: McGregor - Dailly, Broadfoot, Papac, Cuellar - McCulloch (77. Whittaker), Ferguson, Hemdani, Thomson, Davis - Darcheville (72. Cousin)

První zápas 0:0, postoupili Rangers.

Kam dál?

Petr Pánek / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Výborně Rangers!!!Teď to chce nestratit nervy a odhodlání a porvat se o Finále.Jinak fanoušci Rangers prostě best!!!!!!!!!!!!! Smajlík 18

West Dave 8.1
tunak - 11.04. Odpovědět

Jojo, Argentinci, pokud jsi někdy viděl záběry z bitvy o La Plata (a nebo tam byl), britští fanoušci ti napříště přijdou směšně zamlklí. A hlavně - kde je jako na britských stadionech hudba? Smajlík 2 Ale ne, žertuju, fanoušci v Glasgově a Anglii jsou vynikající. Ale netvdil bych, že nejlepší. Jinak Rangers mě překvapili, ale přeju jim, aby pohár ukopali. A Sporting, v poslední době chovná stanice talentů jako hrom, trochu zklamal.

tunak
Aaron - 11.04. Odpovědět

Tak samozřejmě je to věc názoru, ale pro mě jsou jasný jedničky v Evropě. Fotbal v Jižní Americe vůbec nesleduji, ten fotbal je mi vzdálený, takže nemůžu vůbec hodnotit :)

Aaron
Aaron - 11.04. Odpovědět

Super Gers. Sice přálo i to štěstí, ale to je potřeba. Gól Whittakera stál za to...Nejvíc mě překvapilo, že hostující fanoušci byli hlasitější než domácí. Tady se ukazuje, z jakého národa jsou nejlepší fanoušci.

Aaron
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články