Zpět na » Evropská liga » Rangers přešli přes Sporting do semifinále

Evropská liga - Rangers přešli přes Sporting do semifinále

Rangers přešli přes Sporting do semifinále © championsleaguevideos.com - Glasgow Rangers

0

10.04. - Za hustého deště se utkali dva týmy, které spolu v prvním utkání remizovali na stadionu Rangers 0:0. Díky dvěma gólům ve druhém poločase se z postupu nakonec radovali borci z Rangers.

V tom to utkání viděli diváci gól až po hodině hry. Příliš radosti ale neměli, rychlý kontr zakončil Jean-Claude Darcheville a tímto gólem nasměřoval hosty do semifinále Poháru Uefa.

Domácí nesložili zbraně ale kýženého gólu se nedočkali. Naproti tomu se v 90. minutě po sólu prosadil střídající Whittaker a o postupujícím bylo rozhodnuto.

Sporting Lisabon - Glasgow Rangers 0:2 (0:0)

Góly: 60. Darcheville, 90. Whittaker

ŽK: Thomson, Broadfoot, McCulloch,Ferguson, Papac

Domácí: Patricio - Tonel, Abel, Gladstone (69. Pereirinha), Grimi (76. Tiui) - Izmailov (62. Djalo), Vukcevic, Moutinho, Romagnoli, Veloso - Liedson

Hosté: McGregor - Dailly, Broadfoot, Papac, Cuellar - McCulloch (77. Whittaker), Ferguson, Hemdani, Thomson, Davis - Darcheville (72. Cousin)

První zápas 0:0, postoupili Rangers.