Zpět na » Evropská liga » Slavia odletěla do Londýna

Evropská liga - Slavia odletěla do Londýna

Slavia odletěla do Londýna © -

0

Líbilo se

20.02. - Dnes ráno odletěla slávistická výprava do Londýna, kde ji zítra večer čeká odvetné utkání Poháru UEFA proti Tottenhamu Hotspur. V brance "Kohoutů" by měl chytat Paul Robinson, Radka Černého stála hrubka na Strahově místo v základní sestavě. První zápas skončil 1:2 pro Tottenham.

Slavia tradičně neodletěla kompletní. Janda a Švento rehabilitují, Jan Blažek je po viróze a dohání fyzickou kondici, do Londýna se nevydali ani Šmicer, kterého nepustily bolavá záda, a Šenkeřík, kterého pro změnu trápí třísla. Nejnovějším zraněným je Marek Jarolím. Původně se jeho nakopnutý kotník ze zápasu s Budějovicemi nejevil jako vážné zranění, ale opak byl pravdou.

Hrát může naopak Matej Krajčík, který měl pro první zápas disciplinární trest. Do sestavy můžou nastoupit i Pudil a Hubáček, kteří nehráli v neděli.

„Soupeř prokázal svoji sílu už v prvním utkání, doma bude ještě silnější. Musíme navázat na výkon z druhého poločasu, ten z prvního by nám určitě na solidní výsledek nestačil," uved pro klubové stránky brankář Martin Vaniak.

Je otázkou, zda Karel Jarolím bude hrát na jednoho, nebo dva útočníky. Tottenham čeká v neděli finále Ligového poháru proti Chelsea, je tedy možné, že Juande Ramos bude šetřit nějaké opory.

Téměř jisté je, že do branky "Kohoutů" se po dlohé době postaví Paul Robinson. Ramos si prostudoval Černého chybu ze Strahova a usoudil, že Radek Černý často chybuje pod tlakem a nedokáže zachovat klidnou hlavu.

Utkání začíná zítra ve 20:45 našeho času, žádná česká televizo ho nevysílá. Řídit ho bude trojice švédských rozhodčích Jonas Eriksson, Erik Bergsten a Mathias Klasenius.

Kam dál?

Michal Kepl / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

nevíte jestli to nedávaj v náký zahraniční TV???? díky Smajlík 1

MARVINHO

Hodně štěstí slavko...!!!

slavista
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články