Zpět na » Evropská liga » Na Constant Vanden Stock Stadium letí vlaštovky z Bordeaux

Evropská liga - Na Constant Vanden Stock Stadium letí vlaštovky z Bordeaux

Na Constant Vanden Stock Stadium letí vlaštovky z Bordeaux © -

0

Líbilo se

12.02. - Mezi další duely vyřazovací části Poháru UEFA bude souboj Anderlechtu a Bordeaux. Pro oba týmy by případný neúspěch znamenal velké zklamání a do dvojzápasu jdou s jediným cílem, a tím je postup.

Belgický královský klub ztrácí na vedoucí Bruggy 11 bodů . Trenéru Arië,,lu Jacobsu se podařilo čtyřmi výhrami z posledních tří zápasů udržet kontakt s místy zaručující pohárové příčky .O víkendu zvítězili jeho svěřenci v městském derby na Molenbeeku 4:2 . Branky dali Van Damme , 27´ a 51´ Gillet a 61´ Wasilewski .

Sestava týmu: Zitka- Van Damme, Juhasz , Pareja , Wasilewski - Gillet (75´ De Man) , Polák , Biglia (67´ Goor) , Boussoufa (76´ Akin) - Vlček, Pieroni

V zimě nezůstal v týmu kámen na kameni. Odešli Max von Schlebrügge, Mohamed Tchité, Cyril Théréau, Mineiro, Walter Baseggio, Sven Kums, Vadis Odijidja-Ofoe. Přišli Thomas Chatelle, Guillaume Gillet, Oleksandr Yakovenko, Cor Gillis, Quentin Crommen, Luigi Pieroni a Stanislav Vlček . Kapitánem je starý známý provokatér Bart Goor, na kterého má z minulosti dobré vzpomínky kliďas Tomáš Řepka. Domácí posílí kapitán „faraónů“ Ahmed Hassan, který se svými spoluhráči obhájil titul na mistrovství Afriky a co jsem viděl, hrál skvěle .

Girondins trénuje bývalý elegantní stoper Laurent Blanc a práce jde mu pěkně od ruky. Na v minulosti bezkonkurenční Lyon ztrácí jen 4 body i díky tomu, že z posledních šesti zápasech nebyli stoprocentní pouze v Lorientu, kde prohráli 0:1. V posledním kole Ligue 1 zvítězili hráči z kraje světoznámého červeného vína 3:0 nad posledními Métami. Góly vítězů vstřelil ve 26. (pen.) a 73. Fernando Cavenaghi a 88. Alou Diarra .

Sestava týmu: U. Ramé - M. Chalmé (B. Trémoulinas 30´) , Henrique , S. Diawara , F. Jurietti - F. Jussie (A. Alonso 65´ ) , J. Micoud , A. Diarra , Buteur , G. Wendel - D. Bellion , M. Chamakh (F. Cavenaghi 78´) .

11 branek dal již v lize David Bellion a po šesti přidali Wendel a Fernando Cavenaghi. V zápase týmů vyznávající stejné klubové barvy více věřím hostům , kteří v Bruselu neprohrají .

Kam dál?

m.b.l.f. / Jakub Košťan/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články