Zpět na » Evropská liga » Galatasaray vyzve Leverkusen

Evropská liga - Galatasaray vyzve Leverkusen

Galatasaray vyzve Leverkusen © -

0

Líbilo se

12.02. - Ve městě oddělující Evropu a Asii si to v zahajujícím zápase vyřazovací šásti rozdá místní Galatasaray s německým Leverkusenem.

Lvi vedou tabulku Turecké ligy s jednobodovým náskokem na městského rivala Fenerbahç,,e. Tým trénuje Němec Karl-Heinz Feldkamp, který u bosporu působí více jak 15 let .
O víkendu postavil proti Manisasporu tuto sestavu:
Orkun, Ugur, Servet, Emre, Volkan, Serkan, Bariş, Mehmet Topal, Arda, Hakan Şükür, Ümit Karan.
Branky dali Bariş , Arda , Ümit Karan a hned 3 x skóroval nestárnoucí legenda klubu Hakan Şükür.

Bayer o víkendu remizoval v domácím prostředí s dalším účastníkem poháru UEFA Hamburgem 1:1 . Branku vsítil stoper Manuel Friedrich po rohu. V zápase byli hosté lepším týmem, ovšem nedokázali proměnit vypracované příležitosti. Svěřenci Michalea Skibba nastoupili v tomto složení:
René Adler, Jan-Ingwer Callsen-Bracker, Manuel Friedrich, Arturo Vidal, Tranquillo Barnetta, Vratislav Gresko, Simon Rolfes, Bernd Schneider, Pirmin Schwegler (46. Paul Freier), Sergej Barbarez (85. Dmitry Bulykin), Stefan Kieß,,ling.
Oproti lize může počítat se zadáky Gonzalo Castro, který stál za karty. Karim Haggui se vyléčil ze zranění a Hans Sarpei ukončil svou Africkou reprezentační misi. Je možné, že do zápasu naskočí i kapitán týmu Carsten Ramelow, pravděpodobně však jen na několik minut .

Tuším, že se v žlutočerveném dresu objeví Brazilec Lincoln, který díky účinkování v dresu Schalke má dobře „ošahanou“ Bundesligu. Z Afrického mistrovství přiletěli zpět Rigobert Song , Ahmed Barusso, Ismael Bouzid a Shabani Nonda, tak je možné , že některý z nich se objeví v základní sestavě .
Před hlučným publikem očekávám výhru domácího týmu.

Kam dál?

m.b.l.f. / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://s11.gladiatus.cz/game/c.php?uid=58659

sk paseky zlin
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články