Zpět na » Evropská liga » Na úvodní duel Slavie přijedou rozhodčí ze Švýcarska

Evropská liga - Na úvodní duel Slavie přijedou rozhodčí ze Švýcarska

Na úvodní duel Slavie přijedou rozhodčí ze Švýcarska © -

0

Líbilo se

24.01. - Komise rozhodčích UEFY s velkým předstihem zveřejnila delegace na úvodní zápasy třetího kola Poháru UEFA. Na zápas Slavie přijedou Švýcaři, důvěru dostali také čeští arbitři.

Poslední český zástupce v evropských pohárech pražská Slavia přivítá anglický Tottenham. Zápas se odehraje ve čtvrtek 14. února od 21:00. Na tento zápas byli delegování rozhodčí ze Švýcarska. Hlavním bude Claudio Circhetta, na čarách mu budou pomáhat Manuel Navarro a Beat Hidber, čtvrtým rozhodčím pak bude Sascha Kever.


O den dříve od 20:45 se odehraje zápas Anderlecht - Bordeaux. V tomto zápase se představí dvojice hráčů Anderlechtu Zítka a Polák a také rozhodčí z České republiky. Tím hlavním bude Pavel Královec, nejvýše postavený český rozhodčí na mezinárodní listině. Asistovat mu pak budou Miroslav Zlámal a Martin Wilczek, čtvrtým rozhodčím pak bude Libor Kovařík.


Královec si tak opět představí ve druhé nejprestižnější v pohárové soutěži. Na konci listopadu například pískal zápas Zenit Petrohrad - Norimberk, ve kterém se také mohl potkat s českými fotbalisty. V letošní sezóně má třicetiletý sudí v evropských soutěžích odpískány čtyři utkání. V naší domácí soutěži má ale za chyby v zápase Slavia - Mladá Boleslav omezenou delegaci až do Velikonoc.

Kam dál?

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
janoas - 09.02. Odpovědět

Preboha, ako môže pískať Královec UEFU???!!! To už tam môžem pískať aj ja....

janoas
willi - 07.02. Odpovědět

jenom takova blba otazka, proc to je zarazeny do ligy mistru????

willi
sheva - 29.01. Odpovědět

slavie Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17

sheva
metro - 28.01. Odpovědět

vlček nenastoupí, hrál na podzim

Reklama
Reklama
Nejnovější články