Zpět na » Evropská liga » V Bayernu s losem panuje spokojenost

Evropská liga - V Bayernu s losem panuje spokojenost

V Bayernu s losem panuje spokojenost © -

0

Líbilo se

21.12. - Bayern Mnichov, jeden z favoritů Poháru UEFA, dostal ve 3. kole za soupeře skotský Aberdeen. Pro bavorský klub je to určitě hratelný soupeř.

"Velmi zajímavý, ale také velmi těžký los. Budeme muset být skvěle fyzicky připraveni. Nemám ale žádné pochyby, že postoupíme. Potom bychom měli čelit dalším kvalitním soupeřům, Anderlechtu nebo Bordeaux. Tak či tak, naší prioritou je dobře se připravovat během zimní přestávky a potom přejít přes Aberdeen," vyjádřil se kouč Bayernu Ottmar Hitzfeld.

"Jsem šťastný, že jsme byli ušetřeni cesty do Petrohradu. Aberdeen je atraktivní varianta, bude skvělá atmosféra při obou zápasech a já se na to těším. Neměli bychom ale nikdy podceňovat fyzicky vyspělý a bojující skotský tým. Jejich národní tým si skvěle vedl v kvalifikaci o EURO 2008 a vrátil skotský fotbal zpět na mapu. Nicméně bychom měli být schopni postoupit," okomentoval soupeře záložník Mark van Bommel.

"Opravdu se těším na atmosféru v Aberdeenu. Nebude to tam snadné, ale my jsme Bayern Mnichov a postoupíme. Jestli to bude po prvním zápase ještě otevřené, potvrdíme to doma," neskrývá odhodlání a sebevědomí Philipp Lahm.

Kam dál?

Aleš Dvořáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
21JOJO1408 - 31.12. Odpovědět

Bayern vyhra pohar UEFA

Sawyer - 30.12. Odpovědět

celej bayern je KING! Smajlík 9

Greg Grcka - 21.12. Odpovědět

Lahm je king!

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články