Zpět na » Evropská liga » Slávisté losem příliš nadšeni nejsou

Evropská liga - Slávisté losem příliš nadšeni nejsou

Slávisté losem příliš nadšeni nejsou © slavia.cz - Trenér Slavie Karel Jarolím

0

Líbilo se

21.12. - Slavii Praha přiřkl los Poháru UEFA silného soupeře Tottenham Hotspur, ve kterém působí i dvojice bývalých hráčů Slavie Tomáš Pekhart a Radek Černý. Podle prvních ohlasů z tábora sešívaných zrovna nadšení nesrší.

„Všichni soupeři byli hodně těžcí a vzhledem k historické zkušenosti jsem byl byl přesvědčen, že Tottenham dostaneme. Budou to hezké zápasy s atraktivním soupeřem. Před rokem v září jsme s Tottenhamem vypadli, příští rok na jaře se mu to pokusíme vrátit," ohodnotil los pro klubové stránky Slavie člen představenstva Tomáš Rosen.

„Co k tomu mám říct? Dostali jsme silného soupeře, nadšený být nemůžu. Navíc je to mužstvo, které nás vloni vyřadilo," prohlásil kouč Karel Jarolím. „Je jasné, že mu budeme chtít vyřazení oplatit, kdybychom nechtěli, tak bychom do takového souboje vůbec nemuseli chodit. Pevně věřím, že na takový souboj přijdou naši diváci v hojném počtu, po zimní přestávce určitě budou hladoví po fotbale. Navíc si myslím, že je lepší, že hrajeme první zápas doma, může být klíčový. O to víc doufám, že naši diváci stadion vyprodají," pokračoval Jarolím.

„O tom spekulovat nechci, všechny myšlenky soustředím na souboj s Tottenhamem," prohlásil Jarolím na téma možného soupeře v osmifinále. „Tottenham je soupeř, kterého jsem opravdu nechtěl. Samozřejmě to bude velmi atraktivní duel, ale tak je tomu vždycky, když hrajete proti někomu z Premier League. Hratelná by byla například Basilej, přes ty by se určitě dalo přejít. Samozřejmě že pro diváky to bude velké lákadlo. První zápas hrajeme doma, tak pevně věřím, že bude vyprodáno, “ doplnil Jarolíma stoper Erich Brabec.

Kam dál?

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Aleš Dvořáček / FotbalPortal.cz, slavia.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články