Zpět na » Evropská liga » Slavia zná možné soupeře!

Evropská liga - Slavia zná možné soupeře!

Slavia zná možné soupeře! © -

0

Líbilo se

21.12. - Po včerejších posledních zápasech ve skupinách Poháru UEFA zná Slavia okruh možných soupeřů pro jarní část druhé nejvýznamější evropské soutěže. Na druhých místech skončily týmy Tottenhamu, Helsinborgu, Spartaku Moskva, Basileje, Fiorentiny, Panathinaikosu Atény, Bragy a Norimberku.

Ve hře je několik pikantních soubojů. S Tottenhamem hráli červenobílí před rokem, dvakrát prohráli 1:0 a byli vyřazeni. Jistě by tedy měli "Kohoutům" co vracet. V neposlední řadě hrají za londýnský klub bývalí slávisté Radek Černý a Tomáš Pekhart.

Dalšími možnými soupeři jsou přemožitelé Sparty, respektive Mladé Boleslavi v základních skupinách Poháru UEFA. Spartak Moskva s Radoslavem Kováčem a Martinem Jiránkem nebo Fiorentina s Tomášem Ujfalušim.

Zajímavé by jistě bylo i střetnutí s německým Norimberkem. Nejen proto, že za něj hrají Tomáš Galásek, Jaromír Blažek a od ledna možná i Jan Koller, ale Norimberk je jistě příjemné město pro české fanoušky, kteří by to neměli daleko.

Sešívaným může být vylosována také Braga, která porazila před rokem Slovan Liberec 4:0. Dále je v osudí švédský Helsinborg s Henrikem Larssonem či Martinem Kolářem, švýcarská Basilej a Panathinaikos Atény.Slávisté budou hrát první zápas 13. nebo 14. února doma, odvetu za týden venku.

Los je na programu dnes ve 13:00 ve švýcarském Nyonu, kdy se losují hned první dvě jarní kola, hodinu předtím bude rozlosováno osmifinále Ligy Mistrů.

Kam dál?

Michal Kepl / Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Johnny - 10.01. Odpovědět

.?:. Bejčku seš sqělej jen tak dál Smajlík 8

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články