Zpět na » Evropská liga » Carlo Cudicini: Petr Čech bude ve finále Evropské ligy jasným nepřítelem Chelsea

Evropská liga - Carlo Cudicini: Petr Čech bude ve finále Evropské ligy jasným nepřítelem Chelsea

Carlo Cudicini: Petr Čech bude ve finále Evropské ligy jasným nepřítelem Chelsea © skysports.com, fotbalportal.cz - Petr Čech

0

Líbilo se

26.05. - Osud tomu chtěl, aby svůj poslední zápas odchytal proti klubu, ve kterém se nejvíce proslavil. Petr Čech bude ve finále Evropské ligy, kterým zakončí svou velkolepou hráčskou kariéru, čelit Chelsea. Bude ovšem chtít získat trofej pro Arsenal. Carlo Cudicini, Čechův starý známý, si je tím naprosto jistý. Ví, že ve finále bude Petr Čech nepřítelem Chelsea. Ať už se pak stane cokoliv.

V 37 letech končí svou úchvatnou kariéru. Slavil celou řadu úspěchů a patřil mezi nejlepší gólmany světa. Petr Čech může být rozhodně spokojen s tím, co dokázal. Ve středu může přidat třešničku na dortu.

V posledním utkání kariéry jej totiž čeká finále Evropské ligy v dresu Arsenalu. Není sice úplně jisté, zda bude skutečně chytat, ale nikdo si neumí představit jinou variantu. Petr Čech by měl dostat přednost před Lenem, i když jde Gunners o hodně. Potřebují vyhrát, aby si v příští sezóně zahráli Champions League.

To budou muset udolat Chelsea - Čechův osudový klub. S Blues vyhrál Ligu mistrů i právě Evropskou ligu. Mluví se o tom, že by se měl Petr Čech následně stát sportovním ředitelem Chelsea.

Carlo Cudicini, Čechův bývalý kolega, si je jistý, že Petr Čech udělá všechno pro to, aby zakončil kariéru ziskem trofeje.

„Je to pro Petra velký zápas. Je to jeho poslední utkání na konci neuvěřitelné kariéry. Je to jeho poslední šance získat trofej.“

„Také bude chytat proti klubu, který je důležitou součástí jeho života a jeho kariéry.“

„Bude to pro Petra opravdu velké, ale on je naprostý profesionál a také je velmi inteligentní.“

„Jistě, bude to pro něj velmi emotivní, ale jakmile se ocitne na hřišti, zapomene na všechno a udělá pro výhru vše. Jsem si jistý, že to Petr udělá.“

„Pro nás (Chelsea) bude po 90 nebo 120 minut na hřišti nepřítelem.“

Finále Evropské ligy se hraje ve středu 29. května od 21.00 v ázerbájdžánském Baku.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články