Zpět na » Evropská liga » Fotbalisty Liberce čeká v 3. předkole Evropské ligy Admira

Evropská liga - Fotbalisty Liberce čeká v 3. předkole Evropské ligy Admira

Fotbalisty Liberce čeká v 3. předkole Evropské ligy Admira © slovanliberec.cz - Jindřich Trpišovský

0

21.07. - Soupeřem fotbalistů Liberce v 3. předkole Evropské ligy bude rakouský tým Admira Mödling, který v odvetě 2. předkola na hřišti soupeře porazil ázerbájdžánský celek Käpäz Gandža 2:0. V první půli otevřel skóre Christoph Knasmüllner, po přestávce zpečetil postup Admiry střídající Patrick Schmidt.

První zápas skončil před týdnem domácím vítězstvím Admiry 1:0, jediným střelcem utkání byl Dominik Starkl. Ten dnes musel střídat už v 38. minutě, na jeho místo přišel právě Schmidt.

První zápasy 3. předkola jsou na programu 28. července, odveta v Liberci se uskuteční 4. srpna.