Zpět na » Evropská liga » Matějovského čeká proti Neapoli 50. pohárový zápas

Evropská liga - Matějovského čeká proti Neapoli 50. pohárový zápas

Matějovského čeká proti Neapoli 50. pohárový zápas © sparta.cz - Sparta prodloužila smlouvu se záložníkem Markem Matějovským

0

Líbilo se

27.11. - Proti Neapoli odehraje záložník Marek Matějovský ze Sparty 50. zápas v evropských pohárech. A právě výsledek čtvrtečního zápasu může hodně napovědět, jestli dvaatřicetiletý fotbalista v této sezoně ještě nějaké přidá. Kdyby totiž letenský celek uspěl, hodně by se přiblížil postupu do play off.

"Chtěli bychom slavit už zítra. Půjdeme do toho s tím, abychom uspěli, a kdyby to vyšlo, byli bychom moc rádi," řekl na tiskové konferenci Matějovský, který si prý pamatuje na většinu svých zápasů v pohárech. "Ale vybrat jeden nejzajímavější je těžký. Byl bych hlavně rád, kdybych jich přidal ještě co nejvíc," dodal.

Matějovský moc dobře ví, že Sparta nemá osud zcela ve svých rukou, protože i když zvítězí, potřebuje k postupu pomoc Slovanu Bratislava v souběžně hraném utkání s Young Boys Bern. "Musíme se soustředit na náš zápas a neohlížet se na to druhé. Uvidíme po zápase, jak to dopadne," uvedl.

Proti Neapoli, s kterou Sparta první zápas v Itálii prohrála 1:3, však českého mistra nečeká nic lehkého. "Všichni moc dobře víme, jakou sílu mají hlavně v útoku," řekl Matějovský. "Marek Hamšík je jedna ze součástek, která umí být nebezpečná, Higuaín je značka sama, gólů dal opravdu hodně. Ale jednoho hráče bych nejmenoval, čeká nás nebezpečí z více míst," prohlásil.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články