Zpět na » Evropská liga » Šinglár bere zápas s Libercem jako zadostiučení na konci kariéry

Evropská liga - Šinglár bere zápas s Libercem jako zadostiučení na konci kariéry

Šinglár bere zápas s Libercem jako zadostiučení na konci kariéry © wrog.redlog.pl - Peter Šinglár

0

Líbilo se

17.07. - Kapitán košických fotbalistů Peter Šinglár bere jako zadostiučinění, že se v závěru profesionální kariéry potká v předkole Evropské ligy s Libercem. Pod Ještědem působil v letech 2004 až 2008, v roce 2006 tam oslavil český titul, a proto se na souboj s bývalým klubem mimořádně těší. Věří, že vyhecuje i spoluhráče.

"Trošku prestižnější to je. Jsem rád, že je to Slovan Liberec, co víc si aspoň z mého pohledu přát? Trochu to bude takové zadostiučinění na konci mého profesionálního hraní," řekl novinářům čtyřiatřicetiletý Šinglár.

"Velmi se na to těším. Kdyby to šlo, dám do toho i 200 procent. Doufám, že nahecuju kluky, budu se snažit, aby vzali ten zápas stejně jako já," doplnil Šinglár.

Motivaci do kabiny ale zatím neslíbil žádnou. "Ale je to maličkost. Když bude třeba, určitě něco vymyslím. Něco velikého," prohlásil s úsměvem.

Do Liberce občas stále jezdí. "Mám tam známé a kamarády. K popichování ale nedošlo, jen jsme se pozdravili. Zatím nic nebylo, tak doufám, že před zápasem něco z mých i jejich úst zazní," usmíval se slovenský obránce.

Souboje mezi českými a slovenskými týmy jsou prestižní, Šinglár ale obavy z příliš vyhecovaného zápasu nemá. "Rozhodne to, kdo bude chytřejší. Doufám, že to budeme my. Věřím, že to bude o fotbale a ne o nějaké zákeřnosti nebo vyřizování si účtů," dodal.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články