Zpět na » Evropská liga » Trenéra Tottenhamu naštvalo posměšné gesto kouče Benficy

Evropská liga - Trenéra Tottenhamu naštvalo posměšné gesto kouče Benficy

Trenéra Tottenhamu naštvalo posměšné gesto kouče Benficy © independent.co.uk - Tim Sherwood a Jorge Jesus

0

Líbilo se

14.03. - VIDEO Nejen domácí prohra 1:3 v úvodním osmifinále Evropské ligy s Benficou naštvala trenéra fotbalistů Tottenhamu Tima Sherwooda. Rozzlobilo ho také chování hostujícího kouče Jorgeho Jesuse, který se mu prý po třetím gólu lisabonského celku vysmíval. Po čtvrtečním utkání mu proto nepodal ruku.

"Myslím, že Benfica hrála dobře a je to tým na úrovni. Škoda, že to samé nelze říct o jejím trenérovi," citoval server BBC Sherwooda, který se s portugalským trenérem během zápasu dostal do konfliktu hned několikrát. "Už po dvou minutách si stěžoval čtvrtému rozhodčímu, že narušuji jeho vyhrazený prostor před lavičkou," uvedl.

Korunu Jesus svému chování nasadil po třetí brance, kdy prý na Sherwooda posměšně mával třemi zdviženými prsty. "Takhle na nás mávat na rozloučenou je ubohé. Má tohle zapotřebí?" řekl trenér Tottenhamu. "Takové chování nemám rád a nevidím jediný důvod, abych s ním mluvil," dodal.

Podle Jesuse však nešlo o výsměch, ale pouze o pokyn pro střelce dvou branek Luisaa. "Říkal jsem: číslo tři, Luisao, číslo tři," uvedl devětapadesátiletý Portugalec, přestože brazilský obránce nosí na dresu čtyřku. "Možná, že tady v Anglii jsou lavičky blíž u sebe než u nás, kde se tak trenéři navzájem neobtěžují. Takže jestli jsem někdy narušil Sherwoodův prostor, vždycky jen řekl, ať se vrátím do svého. Stejně jako jsem mu to několikrát řekl já. Nic víc," prohlásil Jesus.

S konečným výsledkem zápasu Sherwood problém neměl. "Hráčům nemám, co vytknout, protože bojovali a dřeli," uvedl pětačtyřicetiletý kouč, který v prosinci nahradil Andrého Villase-Boase. "Možná to nakonec bylo příliš kruté, ale musíme přiznat, že soupeř byl prostě o třídu lepší," prohlásil.

Kam dál?

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
hertera - 14.03. Odpovědět

Tottenham je z Anglie,ze? Tak to potom jo.

hertera
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články