Zpět na » Evropská liga » Byl to zápas na úrovni Ligy mistrů, zhodnotil Daniel Kolář

Evropská liga - Byl to zápas na úrovni Ligy mistrů, zhodnotil Daniel Kolář

Byl to zápas na úrovni Ligy mistrů, zhodnotil Daniel Kolář © fcviktoria.cz - Utkání Viktorie Plzeň a Šachtaru Doněck

0

Líbilo se

21.02. - Viktoria Plzeň ve čtvrtek večer vstoupila do jarních bojů Evropské ligy remízou 1:1 se Šachtarem Doněck. Ačkoli v zápase vedla, lepší výchozí pozici do odvety si zpět na Ukrajinu odváží celek z Doněcku.

Jedním z hráčů, kteří se neúnavně drali za vstřelením branky, byl Daniel Kolář. „Šachtar musíme stále brát jako favorita. Je to klub, který má za sebou velké úspěchy jak na domácí půdě, tak v Evropě. My jsme ovšem dokázali, že můžeme překvapit každého. Dokázali jsme Doněcku vzdorovat, a kdybychom dokázali pár brejkových situací dotáhnout lépe, mohli jsme vést třeba o dvě branky. Myslím si, že Šachtar byl výkonnostně na úrovni týmů z Ligy mistrů,“ hodnotí Kolář zápas, ve kterém se každé mužstvo jednou gólově prosadilo.

„Šachtar zahrál dobrou situaci, kdy si jeden hráč zaběhl za obranu, dobře si zpracoval míč a dal gól. Všichni víme, že by se to stávat nemělo, ale je to věc, která prostě k fotbalu patří. Je pravda, že kdybychom déle drželi výsledek 1:0, bylo by to pro Doněck postupem času složitější. Neskládáme zbraně, máme před sebou odvetu a vše je ještě otevřené,“ vrátil se ke vstřelené brance Kolář.

„Bezprostředně po zápase jsme zklamaní. To, že jsme neudrželi vedení, je naše chyba, převládá v nás především zklamání. Objektivně ale musíme uznat sílu soupeře, která je obrovská. Stále máme šanci na postup a v odvetě se o ni budeme rvát,“ říká odhodlaně Daniel Kolář.

Kam dál?

Redakce / fcviktoria.cz, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články