Zpět na » Evropská liga » Plzeň čeká rizikový zápas s Chorzówem, na západ Čech míří až 600 polských fanoušků

Evropská liga - Plzeň čeká rizikový zápas s Chorzówem, na západ Čech míří až 600 polských fanoušků

Plzeň čeká rizikový zápas s Chorzówem, na západ Čech míří až 600 polských fanoušků © fcviktoria.cz - Radost fotbalistů Viktorie Plzeň

1

Líbilo se

08.08. - Ve čtvrtek večer se v plzeňské Doosan Aréně odehraje odvetný duel třetího předkola Evropské ligy FC Viktoria Plzeň - Ruch Chorzów, policisté fotbalový zápas vyhodnotili jako rizikový a připravují na celý den rozsáhlá bezpečnostní opatření, informovala ve středu policejní mluvčí Martina Korandová.

Již v dopoledních hodinách budou policisté dohlížet na příjezdových cestách do města, hlídky se pochopitelně zaměří i na samotné centrum Plzně. „Na dodržování veřejného pořádku zejména kolem fotbalového stadionu budou dohlížet nejen příslušníci pořádkové jednotky, ale také antikonfliktní tým a policisté - jezdci se služebními koňmi z oddělení služební hipologie Praha,“ uvedla mluvčí.

Do akce policisté nasadí i vrtulník a mobilní monitorovací centrum. „Kolegové z dopravní policie budou dohlížet na bezpečnost a plynulost provozu, ale také na parkování v okolí fotbalového stadionu. Podle našich informací by mělo přijet přibližně 600 polských fanoušků autobusy a osobními vozidly. Spolupracujeme proto i s ostatními krajskými ředitelstvími,“ doplnila mluvčí s tím, že na polské fanoušky budou policisté dohlížet po celou dobu jejich pohybu na českém území.

Kam dál?

/ FotbalPortal.cz, mediafax.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články