Zpět na » Evropská liga » Ceny na Schalke se budou tvořit teprve po svátcích, zní z Viktorie

Evropská liga - Ceny na Schalke se budou tvořit teprve po svátcích, zní z Viktorie

Ceny na Schalke se budou tvořit teprve po svátcích, zní z Viktorie © fcviktoria.cz - Zrekonstruovaný stadion v Plzni

1

Líbilo se

20.12. - Viktoria Plzeň by touto cestou ráda zareagovala na mediální výstupy směrem k ceně vstupenek blížícího se zápasu Západočechů proti Schalke 04. Německá strana v informaci svým fanouškům uvedla, že nejlevnější lístky na zápas budou k dostání za 2500 Kč a výše.

„Stále řešíme nastavení cen, ale o konkrétních částkách u nás zatím nebyla řeč. Stále platí, že management klubu je nyní před svátky na dovolené, organizační záležitosti samotného duelu včetně cenové a distribuční politiky budeme rozhodovat později. Pro nás je překvapením, že se zástupce Schalke k situaci vyjádřili, aniž by s námi něco komunikovali," okomentoval situaci tiskový mluvčí viktoriánů, Pavel Pillár. „S německou stranou jsme ve spojení, další výstupy by tak měly nést jednotnou informaci pro uspokojení potřeb fanoušků i médií.“

Ihned po losování jarní části Evropské ligy, ve které byl za soupeře Viktorie Plzeň určen německý celek, došlo přímo v Nyonu k předběžnému jednání zástupců obou klubů. Mimo organizačních věcí typu představení stadionů, předání kontaktů a domluvení základního časového harmonogramu byly nastíněny také možné cenové hranice. „Při tomto setkání bylo našimi zástupci uvedeno určitě cenové rozmezí, aby se splnila určitá povinnost, jak je po losování běžné. Ale opravdu mohu ujistit, že definitivní verdikt zdaleka nepadl," řekl Pillár.

Plzeň každopádně plánuje, že na domácí duel se Schalke nabídne lístky ve třech cenových relacích, jako tomu bylo u podzimních zápasů v Lize mistrů, kdy v pražském Edenu hostila Borisov, Barcelonu a AC Milán.

„Ceny budou určeny také v souvislosti s místem konání duelu. O tom bude definitivně rozhodnuto teprve po návštěvě delegace UEFA, které proběhne v první polovině ledna. Naší prioritou je odehrát domácí duel ve Štruncových sadech,“ doplnil Pillár a na závěr připojil prosbu k veřejnosti: „Prosíme fanoušky o trpělivost, všechny informace se dozví s dostatečným časovým předstihem,“

Kam dál?

Adam Tkadlec / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
cupes - 27.12. Odpovědět

fantastické zápasy

http://gase.iprostor.cz/

cupes
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články