Zpět na » Evropská liga » Vyřazovací část » Šestnáctifinále

Evropská liga - Šestnáctifinále

Vyberte kolo: Vyberte sezonu:
Datum a čas Domací Hosté Výsledek Stadion
20.02.2020 - 18:55 Club Bruggy

Club Bruggy

Manchester United

Manchester United

1:1 (1:1)
Vsaď si

Jan Breydelstadion

20.02.2020 - 18:55 Ludogorec Razgrad

Ludogorec Razgrad

Inter Milán

Inter Milán

0:2 (0:0)
Vsaď si

20.02.2020 - 18:55 Eintracht Frankfurt

Eintracht Frankfurt

FC Red Bull Salzburg

FC Red Bull Salzburg

4:1 (2:0)
Vsaď si

Commerzbank-Arena

20.02.2020 - 18:55 FC Kodaň

FC Kodaň

Celtic FC

Celtic FC

1:1 (0:1)
Vsaď si

Cape Town Stadium (Cape Town)

20.02.2020 - 18:55 CFR Kluž

CFR Kluž

Sevilla FC

Sevilla FC

1:1 (0:0)
Vsaď si

20.02.2020 - 18:55 Sporting Clube

Sporting Clube

Basaksehir

Basaksehir

3:1 (2:0)
Vsaď si

Estádio José Alvalade

20.02.2020 - 18:55 FC Shakhtar Donetsk

FC Shakhtar Donetsk

SL Benfica

SL Benfica

2:1 (0:0)
Vsaď si

Shakhtar

20.02.2020 - 18:55 Getafe CF

Getafe CF

Ajax AFC

Ajax AFC

2:0 (1:0)
Vsaď si

Coliseum Alfonso Pérez

20.02.2020 - 21:00 VfL Wolfsburg

VfL Wolfsburg

Malmö FF

Malmö FF

2:1 (0:0)
Vsaď si

Volkswagen Arena

20.02.2020 - 21:00 Bayer 04 Leverkusen

Bayer 04 Leverkusen

FC Porto

FC Porto

2:1 (1:0)
Vsaď si

BayArena

20.02.2020 - 21:00 Alkmaar AZ

Alkmaar AZ

LASK Linz

LASK Linz

1:1 (0:1)
Vsaď si

20.02.2020 - 21:00 Olympiacos Pireus

Olympiacos Pireus

Arsenal FC

Arsenal FC

0:1 (0:0)
Vsaď si

Neo Stadio Karaiskaki

20.02.2020 - 21:00 Wolverhampton Wanderers

Wolverhampton Wanderers

Espanyol Barcelona

Espanyol Barcelona

4:0 (1:0)
Vsaď si

Molineux

20.02.2020 - 21:00 APOEL FC

APOEL FC

FC Basilej

FC Basilej

0:3 (0:1)
Vsaď si

GSP Stadium Nicosia

20.02.2020 - 21:00 AS Řím

AS Řím

AA Gent

AA Gent

1:0 (1:0)
Vsaď si

Stadio Olimpico (Roma)

20.02.2020 - 21:00 Rangers FC

Rangers FC

Sporting Braga

Sporting Braga

3:2 (0:1)
Vsaď si

Ibrox Stadium

Odvety
Datum a čas Domací Hosté Výsledek Stadion
26.02.2020 - 18:00 Sporting Braga

Sporting Braga

Rangers FC

Rangers FC

Detaily
0 komentářů

Estádio Municipal de Braga

27.02.2020 - 18:55 Basaksehir

Basaksehir

Sporting Clube

Sporting Clube

Detaily
0 komentářů

27.02.2020 - 18:55 FC Basilej

FC Basilej

APOEL FC

APOEL FC

Detaily
0 komentářů

St. Jakob-Park

27.02.2020 - 18:55 Espanyol Barcelona

Espanyol Barcelona

Wolverhampton Wanderers

Wolverhampton Wanderers

Detaily
0 komentářů

Estadi Cornellà-El Prat

27.02.2020 - 18:55 FC Porto

FC Porto

Bayer 04 Leverkusen

Bayer 04 Leverkusen

Detaily
0 komentářů

Estádio do Dragão

27.02.2020 - 18:55 AA Gent

AA Gent

AS Řím

AS Řím

Detaily
0 komentářů

Jules Ottenstadion

27.02.2020 - 18:55 LASK Linz

LASK Linz

Alkmaar AZ

Alkmaar AZ

Detaily
0 komentářů

Stadion der Stadt Linz

27.02.2020 - 18:55 Malmö FF

Malmö FF

VfL Wolfsburg

VfL Wolfsburg

Detaily
0 komentářů

27.02.2020 - 21:00 SL Benfica

SL Benfica

FC Shakhtar Donetsk

FC Shakhtar Donetsk

Detaily
0 komentářů

Estádio do Sport Lisboa e Benfica

27.02.2020 - 21:00 Celtic FC

Celtic FC

FC Kodaň

FC Kodaň

Detaily
0 komentářů

Celtic Park

27.02.2020 - 21:00 Inter Milán

Inter Milán

Ludogorec Razgrad

Ludogorec Razgrad

Detaily
0 komentářů

San Siro

27.02.2020 - 21:00 Manchester United

Manchester United

Club Bruggy

Club Bruggy

Detaily
0 komentářů

Old Trafford

27.02.2020 - 21:00 FC Red Bull Salzburg

FC Red Bull Salzburg

Eintracht Frankfurt

Eintracht Frankfurt

Detaily
0 komentářů

EM-Stadion Wals-Siezenheim

27.02.2020 - 21:00 Sevilla FC

Sevilla FC

CFR Kluž

CFR Kluž

Detaily
0 komentářů

Ramón Sánchez Pizjuán

27.02.2020 - 21:00 Arsenal FC

Arsenal FC

Olympiacos Pireus

Olympiacos Pireus

Detaily
0 komentářů

Emirates Stadium

27.02.2020 - 21:00 Ajax AFC

Ajax AFC

Getafe CF

Getafe CF

Detaily
0 komentářů

Amsterdam ArenA