Zpět na » Evropská liga » Barošův gól rozhodl o výhře Galatasaraye

Evropská liga - Barošův gól rozhodl o výhře Galatasaraye

Barošův gól rozhodl o výhře Galatasaraye © galatasaraynews.com - Milan Baroš

0

03.12. - Skupinová fáze Poháru UEFA spěje ke svému finiši. Předposlední zápasy před zimní přestávkou byly na programu ve skupinách A - D. Dařilo se Milanu Barošovi, který jednou brankou rozhodl o výhře Galatasaray na půdě Herthy Berlín. Prestižní duel mezi Paris St Germain a domácím Manchesterem City skončil bezbrankovou remízou.

Souboj dvou českých reprezentantů vyhrál útočník Milan Baroš. Jeho Galatasaray získal na půdě německé Herthy Berlín důležité tři body a jediným, kdo překonal českého brankáře Jaroslava Drobného v brance domácího mužstva, byl právě Milan Baroš, který ve druhém poločase rozhodl střelou ze značky pokutového kopu.

Barošův Galatasaray postoupil do jarních bojů, stejně jako ukrajinský Charkov, který doma porazil Olympiakos Pireus. Řecký celek se o účast v jarních bojích Poháru UEFA střetne v příštím kole přímo s německou Herthou Berlín.

Ve výsledkové mizérii pokračuje německé Schalke 04, které prohrálo na hřišti Twente poměrem 1:2. Německý tým je na pokraji vyřazení, stačí totiž, aby v příštím kole vyhrál jeden z dvojice týmů Paris St. Germain nebo Racing Santander.

Do dalšího kola míří i španělská Sevilla, první místo ve skupině C však drží Standard Lutych, který také postoupil do jarních bojů. Již jistý postupující, celek Manchesteru City, doma jen remizoval s francouzským celkem Paris St Germain bez branek.