Zpět na » Evropská liga » Večeřa by si přál penalty

Evropská liga - Večeřa by si přál penalty

Večeřa by si přál penalty © -

0

Líbilo se

01.10. - Výprava Baníku Ostrava se ve středu přesunula leteckým speciálem z Ostravy do Moskvy a chystá se na odvetu 1. kola Poháru UEFA na stadionu v Lužnikách proti domácímu Spartaku Moskva.

První zápas na Bazalech před dvěma týdny Ostravané prohráli 0:1 vlastním gólem obránce Bolfa, na umělé trávě moskevského klubu proto musejí ve čtvrtek vstřelit branku, jestliže chtějí myslet na postup.


Fotbalisté Baníku odletěli z ostravského letiště Mošnov ve středu krátce před devátou hodinou dopolední a po dvouhodinovém letu přistáli bez problémů na moskevském letišti Vnukovo.

Pak je ale čekala téměř dvouhodinová pouť ucpanými prospekty města k hotelu a po 17. hodině SEČ první trénink na místním umělém povrchu. „Jednou jsme trénovali na umělé trávě v Karviné, ale víckrát to nemělo cenu,“ uvedl kouč Karel Večeřa. „Stejně v Moskvě je ta umělá tráva úplně jiná a musí nám na seznámení s povrchem stačit jeden trénink,“ pokrčil rameny.


Podle něho mohou být jeho hráči maličko sebevědomější než v prvním zápase. „Ale ani v Ostravě jsme nehráli špatně. Teď jsme se v lize dostali do lepší pohody a navíc už víme na vlastní kůži, jaká je síla Spartaku,“ tvrdil před odletem Večeřa.


Kromě záložníka Rajtorala a obránce Ricky má k dispozici všechny hráče. „To je pro mě samozřejmě dobře, pořád myslíme na postup, i když si Spartak výhrou na našem hřišti vytvořil velmi dobrou výchozí pozici pro odvetu. Tvrdím to, co jsem řekl po prvním zápase. Tedy to, že šance na postup, jsou po prvním poločase&lsquo, 60:40 pro ruský tým,“ přidal Večeřa.


Pokud by jeho mužstvo oplatilo Spartaku porážku 0:1 stejným poměrem, došlo by ve čtvrtek v Lužnikách na penaltový rozstřel. A dobrý penaltový trénink si Baník odbyl už v sobotu v lize v Plzni. „To máte pravdu,“ pobavila Večeřu otázka. „Ale vyzkoušeli si to jen dva kluci. Celé mužstvo kopalo penalty i po úterním tréninku,“ dodal Večeřa a přiznal, že pokud by došlo na penaltový rozstřel, byl by spokojen.

Kam dál?

v l / Mediafax, David Procházka

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

tusim vyhru banicku 1-2

banicecek
Člen Fotbalportal.cz mic-key - 01.10. Odpovědět

Držím pěsti a přeju hodně fotbalového štěstí. Moc rád bych si zašel na Bazaly na nějaký skvělý fotbal. S týmem z Anglie, Španělska, Itálie...Tak bojujte, chlapci!! Smajlík 7

mic-key
centos - 01.10. Odpovědět

Ten nadpis mi ke článku teda moc nesedí..
Jinak doufám, že to hoši ukopou a penalty nebudou potřeba.

centos

budu drzet vsechny palecky,,i praze samo.

vincek250
PiotrIV - 01.10. Odpovědět

já vám taky přeju postup, i přes to že vy Brnu HOVNO... Smajlík 14

PiotrIV
centos - 01.10. Odpovědět

Já bych vám přál, kdybyste se přihlásili do Intertota.. :)

centos
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články